2012-08-29

Twarz

Owocowe ekstrakty w służbie nawilżania

Większość z nas lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i korzystać z letniego słońca. Jednak delikatna skóra twarzy, latem często staje się przesuszona, podrażniona i pojawiają się na niej posłoneczne przebarwienia. Noni Care opracowało lekki krem do twarzy na dzień z linii Garden of Eden.

Ochronny kosmetyk z filtrami UV chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dzięki zawartości silnie nawilżającego soku z owocu Noni, zapewnia skórze ochronę przed wysuszeniem i wzmacnia naturalne procesy odbudowy oraz utrzymanie płaszcza wodno-lipidowego skóry. Kosmetyk został stworzony na bazie ekologicznych składników certyfikowanych przez międzynarodową organizację BDIH, co gwarantuje ich naturalność i przyjazność dla skóry i środowiska naturalnego.


Noni Care Garden of Eden  – krem do twarzy z filtrem UV


Krem ochronny z filtrem UV zapobiega negatywnym wpływom otaczającego nas środowiska. Zawartość soku z owocu Noni (Morinda citrifolia) i aloesu oraz naturalnych ekstraktów z ananasa i papai, a także oleju kokosowego i słonecznikowego stymuluje naturalne procesy ochronne skóry, w tym odbudowę płaszcza wodno-lipidowego i naturalnej bariery antyoksydacyjnej.

Kluczowe składniki:
- sok z owocu Noni (Morinda citrifolia)
- ekstrakt z ananasa i papai
- olej kokosowy i słonecznikowy

Pojemność: 50 ml
Cena: ok. 20 PLN

 

Komentarze (1)

misiax (2012-08-30 11:46:13)
:)
 Krem w  przystępnej cenie, wiec każda z nas może go wypróbowac i ocenić, czy bedzie się nadawal do jej cery.  :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar