2012-08-28

Nowinki

Kontrastowa, czarno - czerwona i ultrakobieca

Sabrina Pilewicz stworzyła unikalną kolekcję bluzek dla zwyciężczyń konkursu żurawinowego Redd’sa Cranberry.
Jedwabny muślin i ćwieki, zwiewny tiul i lakierowane wypustki, koronka i skóra. Limitowana edycja t-shirtów Sabriny Pilewicz inspirowana kobiecą naturą jest pełna kontrastów. Efektowne bluzki trafiły do zwyciężczyń konkursu organizowanego przez nowego, żurawinowego Redd’sa Cranberry, który także łączy w sobie sprzeczności – jest czarny a czerwony, słodki lecz kwaskowaty. Odkrywczynie najciekawszych haseł opisujących kontrastową kobiecą naturę w nagrodę wybrały się zakupy w towarzystwie projektantki, która tym razem wcieliła się w rolę stylistki.

- To niesamowite: mam bluzkę uszytą na miarę specjalnie dla mnie przez projektantkę, za którą szaleją gwiazdy. W życiu nie spodziewałam się takiego wyróżnienia! – cieszyła się jedna ze zwyciężczyń konkursu. Redd’s Cranberry postawił przed miłośniczkami żurawinowego piwa zadanie: odkryj i opisz sprzeczność kobiecej natury. Uczestniczki wpisywały swoje propozycje na Facebookowym fanpage’u piwa. Autorki 10 najciekawszych haseł otrzymały t-shirty zaprojektowane przez Sabrinę Pilewicz. Trzy z nich wybrały się także na zakupy z projektantką do galerii Arkadia. Każda dostała od Redd’sa 1 tys. zł do wydania.

- Muszę przyznać, że udział w roli jurorki w konkursie Redd’sa Cranberry był dla mnie od początku wspaniałą przygodą. Najpierw wybierałam najciekawsze kobiece sprzeczności, potem – jako projektantka – tworzyłam inspirowane hasłami t-shirty, wreszcie wystąpiłam w roli stylistk
i  - mówi projektantka. Każdy z t-shirtów Pilewicz jest inny, unikatowy. Każdy odzwierciedla inne hasło. „Jestem jak róża: delikatna a zarazem ciernista” – zwierzyła się Ania Borek. Dostała t-shirt z muślinowymi płatkami na rękawach i ćwiekami przy dekolcie. „Boska jak diabli” – zaproponowała Mariola Karczewska. Jej bluzka ma efektowne skórzane rogi nad rękawkami i plecy w całości koronkowe. „Kobieca, ale z męskim charakterem” – napisała Agata Wodała. Pilewicz stworzyła dla niej t-shirt podobny do męskiej koszuli, jednak z mocno zaznaczoną talią.

 

Wszystkie t-shirty są czarno-czerwone i pełne kontrastów. Jak żurawinowy Redd’s Cranberry, którego czarna puszka skrywa czerwony, żurawinowy napój. Piwo łączy w sobie sprzeczności: jest słodkie, a przy tym delikatnie kwaskowe. Idealnie komponuje się z kobiecą naturą, która jest wielowymiarowa i pełna sprzeczności.
 

Sabrina Pilewicz jest młodą projektantką, która zdobyła już jednak uznanie i popularność w świecie mody. Rozgłos zapewniły jej torebki Firenze i Roma, z którymi na salonach pokazują się Katarzyna Zielińska czy Edyta Herbuś. Wtajemniczeni wielbiciele mody cenią sobie szytą na miarę odzież projektantki, której znakiem rozpoznawczym są wysmakowane połączenia kontrastowych kolorów i faktur.
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar