2012-08-27

Pielęgnacja ciała

The Hand Treatment La Mer - kampania na rzecz walki z rakiem piersi

The Estée Lauder Companies jesienią tego roku z dumą będzie obchodzić 20. rocznicę rozpoczęcia globalnej Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi (Breast Cancer Awareness (BCA) Campaign). Hasło promujące tegoroczną jubileuszową edycję to: Odwaga. Uwierz w świat bez raka piersi. Jesteśmy tu, aby stało się to prawdą. Przesłanie pełne siły i wiary w możliwości wygrania z chorobą jest uczczeniem dwudziestoletniej działalności Estée Lauder na rzecz walki z rakiem piersi, prowadzonej poprzez edukację i badania medyczne. Coroczna Kampania Różowej Wstążki jest także hołdem oddawanym jej inicjatorce i współtwórczyni Evelyn H. Lauder.

 

Do inicjatywy przyłączy się także La Mer - jedna z najbardziej renomowanych marek Estee Lauder. W czasie trwania kampanii w sprzedaży pojawi się krem do rąk The Hand Treatment w limitowanej edycji w różowym pudełku. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na badania medyczne nad rakiem piersi.

The Hand Treatment
Luksusowy krem do rąk w limitowanym różowym pudełku. Posiada jedwabistą formułę wygładzającą dłonie, dzięki bogatej w składniki odżywcze formule Miracle Broth™ błyskawicznie koi dłonie, odświeżając powierzchnię suchej skóry, chroniąc ją i łagodząc podrażnienia. Zastosowany na skórę dłoni, stóp, kolan i łokci, nadaje jej niezwykłą gładkość, zatrzymuje utratę wilgoci, tworząc na niej ochronną barierę z substancji zmiękczających. Zawartość składników stanowiących kwintesencję odżywczej mocy produktów La Mer sprawia, że przebarwienia i plamki zostają optycznie zmniejszone,
a skóra jest chroniona przed powstawaniem nowych.

Kluczowe składniki:
•    Algi morskie – reagujące na światło algi wiążą wilgoć
w skórze, jednocześnie wytwarzając ochronną barierę z substancji zmiękczających, aby zapobiegać odwodnieniu i chronić skórę.
•    Kompleks rozświetlający skórę – stworzony z silnie działających przeciwutleniaczy; pomaga optycznie zmniejszyć przebarwienia, jednocześnie zapobiegając ich powstawaniu w przyszłości. Dostarczony za pomocą Deconstructed Waters™ La Mer, pomaga poprawić koloryt i klarowność skóry.
•    Namegnetyzowany turmalin i morskie/witaminowe aktywne składniki – piezoelektryczne minerały zmieniają masaż w energię, która błyskawicznie poprawia krążenie, odświeżając wygląd skóry. Połączone z morskimi i witaminowymi aktywnymi składnikami odmładzają i odświeżają dłonie.

Aplikacja: Należy rozprowadzić na dłoniach i ramionach, a następnie wmasować w skórę. Krem należy stosować dwa razy dziennie lub w ciągu dnia, ilekroć dłonie potrzebują odświeżenia i odprężenia. Kosmetyk można stosować także na stopy lub pięty – wszędzie tam, gdzie skóra jest sucha, szorstka lub popękana.

Pojemność: 100 ml
Cena: 360 PLN

Produkt dostępny jedynie w wybranych perfumeriach Douglas.


Kampania na rzecz Walki z Rakiem Piersi Estee Lauder

Kampania BCA która została zapoczatkowana w 1992 r., prowadzona jest dzisiaj w ponad 70 krajach. W jej wyniku zebrano ponad 35 milionów dolarów, dzięki których ufundowano 140 grantów Breast Cancer Research Foundation® (Fundacji Badań nad Rakiem Piersi) na badania medyczne. Tegoroczna edycja będzie obfitować w rozmaite działania informacyjne i profilaktyczne. Rozdawane będą miliony słynnych Różowych Wstążek, broszury informujące o korzyściach płynących z wczesnego wykrycia choroby oraz rozpowszechniające informacje na temat zdrowia piersi. Sprzedaż limitowanych edycji renomowanych kosmetyków, pozwoli zebrać fundusze na kolejne działania Kampanii. W ramach Global Illumination Initiative na różowo zostaną podświetlone najbardziej znane budynki i zabytki na całym świecie, aby zwrócić uwagę na problem raka piersi wśród kobiet. Znane osobistości wezmą udział w działaniach jako Światowi Ambasadorzy Kampanii Różowej Wstążki.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar