2012-08-24

Pielęgnacja ciała

Złoty Roll – CIT Ionzyme

Roll-Cit kosmetyczny firmy Environ® to urządzenie przeznaczone do domowej mezoterapii, polegającej na mikronoakłuwaniu skóry wałeczkiem pokrytym 0,2 mm igiełkami. Po raz pierwszy to innowacyjne urządzenie zostało przedstawione przez dr DesmondaFernandesa, znanego na całym świecie chirurga plastycznego, pioniera Zaawansowanej Perfuzji Skóry  ASP a przede wszystkim, twórcę marki Environ.
  

Wałek kosmetyczny Roll-CIT został zaprojektowany w celu zwiększenia przepływuwitamin oraz antyutleniaczy zawartych w produktach do pielęgnacji skóry Environ. Roll-CIT kosmetyczny pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty podczas wykonywania prostych a zarazembezpiecznych domowych zabiegów kosmetycznych.

Kontynuując serię znakomitych urządzeń do mikronakłuwania skóry, marka Environ wprowadza nowy, luksusowy pozłacany roler:  Złoty wałek kosmetyczny Ionzyme Gold Roll-CIT.

Ten luksusowy wałek został stworzony z trwałej i łatwej w czyszczeniu pozłacanej stali chirurgicznej. To eleganckie urządzenie jest platerowane złotem oraz  posiada 260 ultra cienkich igieł o długości 0,2 mm, co czyni go jeszcze bardziej skutecznym urządzeniem w domowej pielęgnacji skóry.

Główną zaletą wałka kosmetycznego Ionzyme Gold Roll-CIT jest zwiększenie perfuzji składników zawartych w produktach Environ, która pomoże uzyskać zdrowy wygląd skóry w krótszym czasie.

 

Ionzyme Gold Roll-CIT wraz z  produktami Environ:
•    Pomaga uzyskać zwartą, mocną, sprężystą skórę
•    Redukuje zmarszczki
•    Poprawia wygląd skóry, wspomaga redukcje blizn
•    Wyrównuje nierównomierny koloryt skóry

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar