2012-08-07

SPORT

Electra. Rower, który wybierają gwiazdy

Wiele gwiazd w trosce o swoje zdrowie i atrakcyjny wygląd przesiada się latem z samochodów na rowery. Rower staje się codziennym środkiem transportu. Idealnie sprawdza się zarówno podczas przejażdżki za miasto, jak i wypadu z przyjaciółmi na kawę. Dlaczego warto wybrać rower?
 



 


Powodów jest co najmniej tysiąc. Przede wszystkim: jazda na rowerze poprawia samopoczucie, pozwala uniknąć stresu związanego z parkowaniem w mieście, korzystnie wpływa na sylwetkę i jest ekologiczna. Gwiazdy, preferując zdrowy styl życia, coraz częściej zaprzyjaźniają się z jednośladami. Jednak ich wybór nie jest przypadkowy. Coraz częściej wybierają rower Electra.

Te niezwykłe rowery od niedawna są dostępne w Polsce. Zachwycają niesamowitym designem, nowoczesnymi rozwiązaniami, wzornictwem, które czyni z nich małe dzieło sztuki! Electra to nie tylko styl i elegancja, ale też bezpieczeństwo i wygoda. Wyprostowana pozycja w czasie jazdy sprawia, że użytkowanie roweru zyskuje nową jakość. Na rowerze w eleganckiej sukience i szpilkach? Czemu nie! Zdarzają się przypadki, że gwiazdy nawet na wieczorne, letnie przyjęcia przyjeżdżają na …rowerze! Rower Electra sprawdza się w wielu sytuacjach, a jego unikalny designe sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok.

Fanami Electry są Paris Hilton, Kate Hudson, Miley Cyrus, Elle Macpherson, Agyness Deyn czy Adam Sandler. Rodzime gwiazdy również kochają ELECTRĘ. Edyta Górniak, Doda, Anna Dereszowska, Dawid Woliński to tylko niektóre nazwiska wśród grupy sławnych wielbicieli tej marki.

Electra to najmodniejszy rower roku. Jedna z tych rzeczy które musisz mieć w tym sezonie!

 

 







Komentarze (3)

Kasia (2014-11-24 04:53:36)
oczu nie mozna oderwac
A ja bym wybrala czerwony. Nie tylko ja kocham ten kolor, ale tez moja przyjaciolka, na dwoch czerwonych cudenkach, w dwie naokolo Londynu.
wodniczka (2012-08-08 23:13:13)
świetne
Piękne rowerki, też na takim bym się skusiła jeździć:) Nawet wiem który bym wybrała, biały ze wzorem folkowym. Ach, marzenie:)
NekropolisQueen (2012-08-08 21:17:53)
śliczności:)
Śliczne są, tyle wzorów, kolorów i dodatków do wyboru, że aż ciężko się zdecydować, który wybrać bo wszystkie pięknei w różnym stylu dla każdego coś niezwykłego
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar