2012-07-30

SPORT

Przeżyj 42,195 KM z ASICS – Wygraj bilet na TOKYO MARATHON 2013

ASICS, niekwestionowany lider w kreowaniu, produkcji i dystrybucji zaawansowanego technologicznie obuwia, odzieży i akcesoriów dla biegaczy, organizuje wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać bilet, pobyt oraz pakiet startowy na Tokyo Maraton 2013!

 


 


Japonia poszczycić się może bogatą tradycją sportową. Oprócz igrzysk olimpijskich była także organizatorem wielu maratonów. Do jednych z najbardziej barwnych wydarzeń sportowych w stolicy zaliczyć można Tokyo Maraton. To największe tego typu zawody w Japonii; pierwsze z nich odbyły się 18 lutego 2007 roku i od tego czasu przyciągają licznych miłośników biegania z całego świata. Corocznie w biegu bierze udział prawie 30 tysięcy osób.


Udział w konkursie to idealna okazja do przeżycia niezapomnianych emocji i niezwykłej przygody w Tokyo podczas maratonu, który odbędzie się 24 lutego 2013 roku. Szansę na wyjazd do stolicy Japonii ma każdy, kto weźmie udział w XIII edycji Poznań Maraton 14 października 2012 roku lub odwiedzi sklepy partnerskie Asics.

Więcej szczegółów o konkursie na www.asics.pl oraz w wybranych punktach sprzedaży.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar