2012-07-16

Pielęgnacja ciała

Dłonie jak aksamit

Aksamitnie gładka skóra dłoni to gwarancja doskonałego pierwszego wrażenia gdy podajemy komuś rękę. By ją uzyskać nie wystarczy stosowanie kremów do dłoni. Konieczny jest peeling! Marka Cztery Pory Roku proponuje Paniom kosmetyk stworzony specjalnie w trosce o wyjątkową gładkość skóry rąk. Dwufazowy peeling do dłoni łączy w sobie skuteczność działania soli z nawilżającym działaniem oliwy.
  


Dwufazowy peeling do rąk Cztery Pory Roku z solą

Dwufazowy peeling do rąk Cztery Pory Roku stworzono specjalnie z myślą o skórze dłoni. Dzięki zawartości soli i oliwy z oliwek zapewnia im intensywny masaż. Kosmetyk złuszcza zrogowaciały naskórek, a do tego wygładza i nawilża skórę, przywracając dłoniom jędrność i elastyczność. Zawarte w peelingu składniki wzmacniają naturalną warstwę ochronną naskórka, czyniąc go aksamitnym. Przed użyciem peeling należy wstrząsnąć, aż do dokładnego wymieszania składników. Następnie nanieść odpowiednią ilość na skórę rąk i masować kolistymi ruchami. Po użyciu spłukać dłonie ciepłą wodą bez użycia mydła i osuszyć.

Tak przygotowana skóra znacznie skuteczniej wchłonie składniki zawarte w kremach do rąk. Połączenie peelingu z innymi kosmetykami zapewni naszym dłoniom kompletną i skuteczną pielęgnację.

Sugerowana cena detaliczna: 6 zł
Pojemność: 120 ml

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar