2012-07-14

Nowinki

Kolorowe lato z Midori

Łączenie kilku mocnych odcieni szturmem zdobyło światowe wybiegi. Z powodzeniem wkroczyło również na polskie ulice. Jest to motyw, który nie wychodzi z mody już kolejny sezon – i bardzo dobrze, ponieważ wnosi do codziennych stylizacji dawkę energii i radości.
 

 

Wakacje to idealny czas, żeby pobawić się intensywnymi odcieniami, zwłaszcza dla tych, którym do tej pory brakowało odwagi. Wszystkim nieprzekonanym do tego trendu proponujemy przyjrzeć się sukienkom Midori. Na lato 2012 projektanci marki zaproponowali soczyste zielenie, słoneczne pomarańcze i żółcie oraz nasycone róże. Nie jest to jednak przypadkowe łączenie barw – w propozycjach Midori sekwencje kolorów mają swoją logikę i cel. Priorytetem jest podkreślanie atutów sylwetki i maskowanie jej mankamentów, dlatego w sukienkach Midori będziemy zawsze czuć się atrakcyjnie i kobieco.

Jeśli nie masz odwagi na kolorowy total look, Midori proponuje zestawienie intensywnej barwy ze stonowanymi beżami i bielą. To również propozycja dla kobiet, które spędzają wakacje w mieście i biurowy dress code nie pozwala im na zbyt wiele szaleństwa.

Sukienki Midori pozwolą każdej kobiecie wyglądać elegancko i supermodnie, ale uwaga – na pewno nie pozostaniemy w nich niezauważone.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

m258 (2012-07-17 10:32:16)
musze przyznać
że te sukieneczki mają coś w sobie! sa na prawde śliczne!!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar