2007-12-05

PATRONATY

Targi Kosmetyki Profesjonalnej Lady


Moda jest na tyle zmienna, że trudno ją zatrzymać. Choć szybko przemija, my ulegamy jej z nadzieją, że odmieni nasze życie. Niełatwe to zadanie dla współczesnej kobiety nadążyć za najnowszymi trendami. Każda edycja Targów LADY ma na celu ułatwienie kontaktu z modą, pomoc w wyborze swojego stylu, a tym samym poprawę wyglądu i samopoczucia na co dzień. Wszystko to w przyjaznej i relaksującej atmosferze.

Najświeższe informacje branżowe, trendy w modzie, porady pielęgnacyjne ekspertów – z tego wszystkiego skorzystać będą mogli podczas obu wiosennych edycji LADY ci, który poszukują recepty na piękną i zdrową aparycję.

Tak jak na co dzień każdy dba o atrakcyjny wygląd i samopoczucie, tak my po raz kolejny zadbamy o atrakcyjność naszych targów. Specjalnie dla zwiedzających planujemy szereg wydarzeń towarzyszących między innymi: mistrzostwa makijażu ekstrawaganckiego i permanentnego, mistrzostwa body-painting, zdobienia paznokci, pokazy fitness, profesjonalne show fryzjerskie, pokazy taneczne, prelekcje dla kobiet oraz pokazy mody młodych projektantów.

Targi Kosmetyki Profesjonalnej LADY to zarówno możliwość zakupu towarów po promocyjnych cenach – szczególnie istotna dla osób z branży kosmetycznej i fryzjerskiej, jak i towarów na co dzień dostępnych jedynie w salonach kosmetycznych i fryzjerskich – ceniona przez klientów indywidualnych.

Już wkrótce warszawski Torwar i katowicki Spodek zamienią się w europejskie centra najnowszych trendów w kosmetyce i modzie, a zarazem w miejsca spotkań firm branży kosmetycznej, paznokciowej i fryzjerskiej. Takiej okazji nie można przegapić!

PATRONAT MEDIALNY:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar