2012-07-05

Zakończone

Konkurs wygraj Suplement Diety SlimCode

Problemy z tyciem i utrzymanie prawidłowej wagi nie zawsze są związane ze złą dietą czy brakiem aktywności fizycznej. W szczególności u kobiet, za nadprogramowe kilogramy w tak zwanych „rejonach problematycznych” odpowiedzialne są HORMONY.

Suplement diety SlimCODE to unikalny produkt do fizjologicznej kontroli wagi, którego podstawą skuteczności jest działanie na przyczynę problemu, czyli na wahania hormonalne, a ponadto na wszystkie procesy kluczowe z punktu widzenia odchudzania.

SlimCODE to wyjątkowy na rynku preparat wspomagający odchudzanie. Weź udział w konkursie wygraj ten oto suplement diety.

 


 

Co należy zrobić?

 
Napisz dlaczego chciałabyś wypróbować suplement diety SlimCode.


Swoją odpowiedź zamieść w komentarzach pod tym konkursem.

UWAGA:

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest POLUBIENIE profilu SlimCode na facebooku.Co można wygrać?
 
Do wygrania mamy 7 opakowań suplementu diety SlimCode.

 

 Konkurs trwa od 05 lipca 2012 do 05 sierpnia 2012.


SlimCODE to wyjątkowy na rynku preparat wspomagający odchudzanie, który korzystnie wpływa na regulację gospodarki hormonalnej. Zawiera naturalne ekstrakty roślinne bogate w fitoestrogeny, tzw. „roślinne hormony”, które naśladując działanie kobiecych hormonów wspomagają stabilizację ich metabolizmu.

 
Zdrowa dieta, ćwiczenia fizyczne i SlimCODE to Twój kod do szczupłej sylwetki!

SlimCODE

to opatentowana kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składników aktywnych, zamkniętych w unikatowym opakowaniu „easy drop“ zapewniającym świeżość i ułatwiającym aplikację.  SlimCODE:

?    reguluje przemianę materii,
?    ułatwia kontrolę apetytu,
?    reguluje gospodarkę hormonalną,
?    ogranicza rozrost tkanki tłuszczowej i wspiera proces jej redukcji.

Działanie składników poparte badaniami naukowymi!

?    Nasiona soi – zawierają izoflawony będące związkami roślinnymi uwalnianymi w trakcie trawienia, które regulują gospodarkę hormonalną.
?    Aronia – zawiera składniki zapobiegające utlenianiu cholesterolu oraz neutralizujące niekorzystne działanie wolnych rodników. Zawarte w niej antocyjany z grupy polifenoli „wymiatają” wolne rodniki, które uszkadzają struktury komórkowe organizmu. Aronia ułatwia przemianę materii i regulację gospodarki tłuszczowej.
?    Garcinia cambogia – ułatwia kontrolę apetytu i ogranicza tworzenie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Dostarcza kwasu hydroksycytrynowego HCA wywołującego uczucie sytości oraz ograniczającego syntezę tłuszczu z węglowodanów i białek.
?    Inulina – sprzyja właściwej regulacji procesów przemiany materii. Jest rozpuszczalnym błonnikiem o właściwościach prebiotycznych – ułatwia utrzymanie korzystnej mikroflory jelit.
?    Opuncja – ułatwia drenaż i zachowanie właściwej proporcji tkanki tłuszczowej
do tkanki mięśniowej ciała. Zawiera przeciwutleniacze ograniczające niekorzystny wpływ wolnych rodników.


SlimCODE
dostępny jest w dobrych aptekach, bez recepty, pod postacią wygodnych ampułek „easy drop”. Ułatwiają one aplikację preparatu do wody. Opakowanie zawiera 30 ampułek, które wystarczą na miesiąc kuracji. Zawartość wlewa się do 500ml wody i wypija w ciągu maksymalnie 12 godzin. Wystąpienie osadu wewnątrz ampułek jest cechą charakterystyczną preparatu i jest związane z użyciem naturalnych, roślinnych składników oraz świadczy o świeżości suplementu. Preparat nie zawiera syntetycznych stabilizatorów. Zawiera substancję konserwującą naturalnie występującą w owocach.


Sugerowana cena detaliczna: 152 zł/opak. 30 ampułek.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs wygraj Suplement Diety SlimCode” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 05 lipca 2012 do 05 sierpnia 2012 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest :
Napisz dlaczego chciałabyś wypróbować suplement diety SlimCode. Warunkie udziału w konkursie jest również polubienie profilu SlimCode na facebooku.

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Post/mail/zdjęcie… należy wysyłać tak, aby wpłynął on na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które polubiły profilm SmliCode i zamieściły najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 05 lipca 2012.

 
 

Komentarze (68)

nnniuniek (2012-08-17 13:16:34)
slimcode
kiedy wyniki?
marloc (2012-08-06 21:27:13)
konkurs
SlimCode zadba o mą urodę i ciału memu wręcz dopomoże utrzymać sylwetkę o każdej dnia porze...Pomocny w wahaniach hormonalnych – uzupełnieniem diety, magiczny „rozpuszczalnik” chcę go mieć, o rety!!!... Organizmu nie skatuje i zbędne fałdki w mig zlikwiduje … Pomocą posłuży, nawet podczas spania, walcząc z tkanką tłuszczu - niszcząc tego drania… A w dzień energii z nim przybywa, sprawi, że będę wnet szczęśliwa…Wiosną i latem, i gdy za oknem jesienna słota z SlimCode do życia powróci ochota! … Niech ten „rozpuszczalnik” - Dar Matki Natury, skutecznie upiększy struktury mej skóry - uwypukli moje kształty pra-kobiece, może z rozmiarówki z dwa numery zlecę?!
Czurenka (2012-08-05 22:13:56)
SlimCode
Kiedy dzieckiem jeszcze byłam i choć jadłaś, to nie tyłam, gdy już nadchodziło lato, to krzyczałam: Tato, tato... Kup mi rower, hulajnogę, na wakacjach szaleć mogę! Teraz czas szybciej ucieka, dzieciństwo już nas nie czeka. Męża męczę teraz: Kwiecie, coś pieniążków mamy przecie... Kup mi bieżnię i rowerek, Zmieszczę się w stary sweterek. Grube udo mam i nogę, na swój brzuch patrzeć nie mogę. Nic nie dają żadne diety, specyfiki też niestety! Jak tu zrzucić kilogramy? Pytam przyjaciół i mamy.. Mądre rady dziś dostałam i przyjazne też dla ciała: Nowy SlimCode działa cuda, tylko z nim schudnąć się uda! Więc by mieć go zrobię wyszystko, i ukłonię bardzo nisko. ;)
Dorota (2012-08-05 22:13:28)
Konkurs SlimCode czyli rzecz o odchudzaniu
Jestem posiadaczką opasłego segregatora pełnego różnych diet. Gdybym napisała pamiętnik o wszystkich dietach , które wypróbowałam byłby równie gruby . Jestem mistrzem teorii odchudzania  i  poligonem doświadczalnym , na którym uprawiał się już kapuśniak Kwaśniewskiego , biegało białko Dukana ,czemu  przypatrywał się Mesieur Montignac mrucząc pod nosem o indeksie glikemicznym  .Składam się z całej masy cwanych komórek , które ubzdurały sobie ,że nadchodzą czasy głodu i nędzy , na pewno dostaną tylko  suchary i wodę  więc sobie przyoszczędzą , odłożą , choćby i z liścia sałaty  , a co ! Jestem zatem posiadaczką nadmiaru kilogramów , kóre udało  się im zmagazynować podczas ich ulubionej akcji "jo-jo" . Zlokalizowane są w miejscu , które mogłoby wskazywac na to,  iż wybieram się na basen uzbrojona w koło ratunkowe założone w  jedynym wolnym miejscu , w talii . Ale nie, nie  ! Miejski charakter odzieży  zdradza  , że to nie o basen chodzi ... Przez pewien czas myślałam  o tym aby zwrócić się do firmy Michelin i robić im żywą reklamę . Skoro ja i tak tę oponę noszę ...Niestety , konkurencja amerykańskich grubasów wykosiła mnie . Opór materii w postaci tejże nadwagi zaczyna mnie wkurzać a banda złośliwych hormonów , która rządzi tym wszystkim jeszcze bardziej. Ktoś musi z tym  zrobić porządek ! I tym kimś jest Slim Code. Głośno się  o tym mówi na mieście ,że ten to potrafi ...
Dorota (2012-08-05 22:13:00)
Konkurs SlimCode czyli rzecz o odchudzaniu
Jestem posiadaczką opasłego segregatora pełnego różnych diet. Gdybym napisała pamiętnik o wszystkich dietach , które wypróbowałam byłby równie gruby . Jestem mistrzem teorii odchudzania  i  poligonem doświadczalnym , na którym uprawiał się już kapuśniak Kwaśniewskiego , biegało białko Dukana ,czemu  przypatrywał się Mesieur Montignac mrucząc pod nosem o indeksie glikemicznym  .Składam się z całej masy cwanych komórek , które ubzdurały sobie ,że nadchodzą czasy głodu i nędzy , na pewno dostaną tylko  suchary i wodę  więc sobie przyoszczędzą , odłożą , choćby i z liścia sałaty  , a co ! Jestem zatem posiadaczką nadmiaru kilogramów , kóre udało  się im zmagazynować podczas ich ulubionej akcji "jo-jo" . Zlokalizowane są w miejscu , które mogłoby wskazywac na to,  iż wybieram się na basen uzbrojona w koło ratunkowe założone w  jedynym wolnym miejscu , w talii . Ale nie, nie  ! Miejski charakter odzieży  zdradza  , że to nie o basen chodzi ... Przez pewien czas myślałam  o tym aby zwrócić się do firmy Michelin i robić im żywą reklamę . Skoro ja i tak tę oponę noszę ...Niestety , konkurencja amerykańskich grubasów wykosiła mnie . Opór materii w postaci tejże nadwagi zaczyna mnie wkurzać a banda złośliwych hormonów , która rządzi tym wszystkim jeszcze bardziej. Ktoś musi z tym  zrobić porządek ! I tym kimś jest Slim Code. Głośno się  o tym mówi na mieście ,że ten to potrafi ...
marcia7 (2012-08-05 20:38:16)
konkurs
 SlimCode moje marzenie spełni- kilka mych kilogramów samobójstwo popełni. Skoczę na plażę w skąpym bikini i każdy facet na mój widok się oślini! Szczupłą figurą będę się szczycić i uda mi się inne dziewczyny SlimCode zachwycić 
marcia7 (2012-08-05 20:38:16)
konkurs
 SlimCode moje marzenie spełni- kilka mych kilogramów samobójstwo popełni. Skoczę na plażę w skąpym bikini i każdy facet na mój widok się oślini! Szczupłą figurą będę się szczycić i uda mi się inne dziewczyny SlimCode zachwycić 
ssabinka (2012-08-05 17:14:35)
to jakaś nowość?!
...działa na wahania hormonalne. A to ciekawe... Nie wiedziałam o istnieniu takiego produktu i chciałabym wypróbowac. 
ssabinka (2012-08-05 17:14:34)
to jakaś nowość?!
...działa na wahania hormonalne. A to ciekawe... Nie wiedziałam o istnieniu takiego produktu i chciałabym wypróbowac. 
Angelika (2012-08-05 13:45:23)
konkurs slimcode
Zgrabne, szczupłe, jędrne ciało –  to jest to, czego pragnę. Chcem patrzeć na siebie w lustrze z dumą i zadowoleniem, chcem z radością prezentować je światu. Rower, łyżwy, narty, bieganie, rolki, tenis, pływanie, joga i cała masa sportów może naprawdę dawać dużo radości i satysfakcji. Szczupłe osoby bawią się uprawiając sporty i cieszą się czując jak ich ciała z nimi współgrają. Gdy schudnę nie będzę musiała ciągać za sobą całej góry sadła po korcie tenisowym, czy boisku do siatkówki, sport nabierze nowych barw i z pewnością przyniesie mi dużo radości. SlimCODE -  mam nadzieję że ten wyjątkowy preperat wspomagający odchudzanie, pomoże mi czerpać radość z życia.
Strona komentarzy 1 z 7
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar