2012-06-18

DEKORACJA WNĘTRZ

Zestaw kibica poszukiwany

Euro 2012 to najbardziej emocjonujące wydarzenie tego roku. To właśnie na nie tak mocno czekaliśmy od paru dobrych miesięcy. Aż w końcu doczekaliśmy się! Biało-czerwoni ruszyli do boju. A Calvado.pl do kibicowania! 

W strefie kibica Calvado.pl znajdziecie oryginalne produkty powstałe specjalnie z myślą o Euro 2012. Kolorowe ręczniki z frotte i poduszki, pomysłowe szaliko-ręczniki i inne gadżety, bez których prawdziwy kibic nie może się obejść, bo po dniu pełnym emocji należy się przecież odrobina wytchnienia w wygodnej, a zarazem designerskiej pościeli.


Wśród gadżetów nie brakuje też propozycji dla najmłodszych. Małym kibicom i ich rodzicom Calvado.pl proponuje gadżety, które umilą czas spędzany przed telewizorem. Na pewno przyda się miękka i unikatowa poduszka, szaliko-ręcznik, a także pościel kibica Euro 2012, którą będzie można okryć po meczu wyczerpanego intensywnym kibicowaniem malucha.   

 
Niepowtarzalne gadżety Euro 2012 w ofercie Calvado.pl to nie tylko produkt, ale przede wszystkim emocje, które na pewno odżyją kiedyś na samo wspomnienie tego wydarzenia. Calvado.pl dokłada wszelkich starań, żeby klienci zawsze znaleźli coś dla siebie i czuli się docenieni, dlatego oferta gadżetów prawdziwego kibica jest bardzo szeroka.

 


Wszystkich miłośników piłki nożnej zachęcamy do przeżywania emocji podczas mistrzostw UEFA EURO 2012 z gadżetami ze strefy kibica od Calvado.pl

Więcej na www.calvado.pl


 

UWAGA:


Już jutro konkurs, w którym do wygrania będą nagrody od Calvado.pl.

Zapraszamy!!!

Komentarze (2)

sylvana (2012-06-19 10:20:01)
Szczerze?
Są zachwycające!  x nieskończoność  
m258 (2012-06-18 21:26:56)
cudowne
Śliczne, cudowne, piękne rewelacyjne!!! Zakochałam się!!! Ale pomysłowe!!! Cudo!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar