2012-06-06

SPORT

Ubierz się jak Eva Mendes

Eva Mendes słynie z dbałości o wygląd i utrzymanie ciała w dobrej formie, dlatego bardzo często można spotkać aktorkę biegającą po ulicach Los Angeles. Zawsze elegancka i kobieca na czerwonym dywanie, również podczas codziennych treningów Eva Mendes stawia nie tylko na wygodę, ale także na modny wygląd. Aktorka ma na sobie odzież i obuwie z kolekcji Reebok EasyTone.
 


 

Dlaczego Reebeok EasyTone?

Technologia butów EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz z systemem transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu, jak pokazują najnowsze badania, obuwie EasyTone pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową średnio o 2,5%?.

Eva ma na sobie również modną w tym sezonie odzież z kolekcji EasyTone, w której zmieniono rozmieszczenie specjalnych taśm ResisTone™ powodujących powstawanie oporu dla mięśni nóg i pleców. Dodatkowo, dopasowany krój ubrań sprawia, że nie krępują one ruchów, dlatego nawet podczas dynamicznych treningów pozwalają wyglądać kobieco i modnie.

Więcej o Easytone znajdziesz na reebok.com oraz na facebook.com/reebokwomen

Buty Reebok EasyTone dostępne są w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w sieciach sportowych InterSport, GoSport, Sizeer, Martes Sport.
 Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar