2012-06-04

Pielęgnacja ciała

COOLuary właściwej pielęgnacji

Podróż pociągiem w dalekie zakątki kraju, kilkugodzinny spacer po górach czy wycieczka autostopem w nieznane, mają to do siebie, że… na dłuższy czas pozbawiają łowców przygód możliwości umycia rąk. I właśnie w takich momentach z odsieczą nadciąga Hand Cooling Gel marki Beauty Cosmetics.


Hand Cooling Gel czyli popularne „mydło bez wody” to rozwiązanie, które pozwala na odświeżenie dłoni w sytuacjach, gdy tradycyjne mycie nie jest możliwe. Aby skutecznie zdezynfekować ręce wystarczy odrobinę żelu rozprowadzić na powierzchni skóry. Już po kilkunastu sekundach można poczuć, że ręce są czyste i świeże.

Sekret tego unikalnego produktu tkwi w wykorzystaniu składniku, który ma jednocześnie działanie antybakteryjne, antywirusowe i oczyszczające. Aby chronić skórę dłoni, która podatna jest na uszkodzenia, zastosowana substancja musi jednocześnie wykazywać działanie regenerujące. Stąd wybór ekspertów z Beauty Cosmetics padł właśnie na aloes, który zapewnia dodatkowo uczucie świeżości.

Hand Cooling Gel został wzbogacony o naturalny przeciwutleniacz – witaminą E. Uszczelnia ona komórki, dzięki czemu proces utraty istotnych dla zdrowia naskórka mikroelementów następuje bardzo powoli. Witamina E pozwala w ten sposób zachować młody wygląd dłoni. Wnikając w warstwę lipidową skóry, tworzy naturalną barierę, która zapobiega degradacji DNA i powstrzymuje proces starzenia się skóry.

Hand Cooling Gel od Beauty Cosmetics, to produkt zapewniający kompleksową pielęgnację.  Poręczne, niewielkich rozmiarów opakowanie zwiększa wygodę podróży dzięki unikalnym właściwością myjącym, a jednocześnie zapewnia optymalną pielęgnację.

Hand Cooling Gel dostępny jest w punktach konsultacyjnych Beauty Cosmetics, a także w sklepie internetowym:.

Cena: 15,90 zł

Komentarze (1)

vanilia120 (2012-06-04 21:49:42)
;
słyszałam otym dużo, ponoć bardzo dobre;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar