2012-06-04

SPORT

ELECTRA – FASHION BICYCLES

Jak uwolnić się od stereotypów? Przełamać konwencje i odkryć „swój świat” – o wiele bardziej interesujący bez krępujących ograniczeń…?
Zjedz lody na obiad, wykąp się w fontannie, śpiewaj pod prysznicem swój ulubiony przebój, znajdź lepszy sposób na przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Wsiądź na rower! Piękny rower… który wyrazi Twoją osobowość, powie innym kim jesteś nie używając słów… Rower, który sprowadzi Cię z wydeptanych ścieżek na zupełnie nowe szlaki. Rower Electra.

To światowy hit wśród rowerów miejskich. Marka wywodząca się z Ameryki. Mająca już od kilkunastu lat swoich zagorzałych wielbicieli na każdym kontynencie. Od niedawna zachwyca również na naszym rynku.

Benno&Jeano (Benno Beanziger, Jeano Erforth) – projektanci, założyciele marki. Od początku w dwuosobowym składzie. Pasja i odważne pomysły doprowadziły ich z małego domku na jednaj z kalifornijskich plaż (gdzie powstawały pierwsze projekty rowerów) do prawdziwie globalnej firmy z dystrybucją w dwudziestu pięciu krajach. Od zawsze byli wierni swojej filozofii: łączeniu kreatywności, innowacyjności i wysmakowanego designu dla stworzenia roweru, który uczyni człowieka… szczęśliwym! A wszystko dlatego, że kochają to, co robią i kochają rowery. Wierzą w ich niesamowitą moc kreowania magicznej rzeczywistości… Zafascynowani niekonwencjonalnymi ideami, kuszeni odmiennością, uwodzeni oryginalnością sprawiają, że tworzenie rowerów staje się… sztuką.

Projektanci Electry nie mówią o parametrach, mechanizmach i zasadach. Mając siedemnaście lat doświadczenia w konstruowaniu rowerów - znają je świetnie. Zamiast tego skupiają się na… komforcie, pasji, niezwykłemu wzornictwu i najwyższej jakości. Wiedzą jak sprawić, abyś wsiadając na rower poczuł/a się… szczęśliwy/a.

Zaskakująca, elegancka kombinacja stylu, komfortu i praktyczności doskonale nadaje się do codziennego transportu. Ale to nie wszystko. ELECTRA jest taką samą osobowością wśród rowerów jak MINI wśród samochodów, a IPHONE wśród smart fonów. To oryginalność, jakość i wspaniały design. ELECTRA to styl życia. Alternatywa dla tych, którzy poszukują harmonii, spokoju i czystości w dzisiejszym pędzącym, zatrutym spalinami świecie.

Niedługo lato i wakacje. Nawet jeśli Twoja misja jest niczym więcej, jak tylko kursem do domu przyjaciela lub zatrzymaniem się przy kafejce, by złapać w biegu kawę z mlekiem, rowery ELECTRA sprawią, że będą to chwile warte zapamiętania…

Wsiądź na rower i stwórz silniejszego/silniejszą siebie, zdrowszy świat, czystszą przestrzeń dla wszystkich. Rozpoczynaj nową podróż każdego dnia. The ELECTRA Way to Roll.

Opis kolekcji
Sztuka na rowerze
Oprócz wyjątkowego wyglądu ELECTRA wyznacza nowy standard komfortu i kontroli jazdy. Opatentowana przez firmę technologia FLAT FOOT pozwala na jazdę przy bardzo wygodnej, ergonomicznej, wyprostowanej pozycji, przy której ramiona są rozluźnione, kręgosłup odpoczywa, a co najważniejsze - można oprzeć stopy na ziemi, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Hasło WYGODNY ROWER nabiera nowego wymiaru…

Jedną z kolekcji jest wyjątkowa seria inspirowana sztuką mistrza wzornictwa lat 50. Alexandra Girard. Jego ponadczasowy styl pełen zabawy, koloru i ekscytacji dodaje żartobliwości i charakteru eleganckiemu wyglądowi holenderskiego roweru miejskiego. Kto powiedział, że sztuka i rekreacja nie mogą iść w parze?

ELECTRA to również kolekcja męska. Oldskulowy styl, wspierany najnowszą technologią, zadawala mężczyzn o najbardziej wygórowanych potrzebach.
Jest też coś dla najmłodszych. Idealny rower dla tych, którzy traktują zabawę wyjątkowo poważnie. Rowery dla dzieci są tak samo piękne jak te dla dorosłych. Dzięki zastosowaniu technologii Flat Foot są niezastąpione pod względem komfortu oraz bezpieczeństwa. Rower na miarę dziecka, zabawa na miarę Ciebie!

Diabeł tkwi w szczegółach…
Każdy detal jeszcze bardziej podkreśla indywidualny, wyjątkowy styl tych rowerów. Przepiękne dzwonki, wspaniałe, artystycznie wykonane siodełka, które dzięki swoim rozmiarom sprawiają, że coś takiego jak ból pośladków po kilkugodzinnej jeździe będzie nam obcy. Malowane ramy przysparzają o zawrót głowy. To istne dzieła sztuki, w których nie sposób się nie zakochać. Czy można oczekiwać czegoś więcej? Można. Dla zagorzałych fanów firma oferuje piękne T-shirty i bluzy, wspaniałe, płócienne torby, niezbędne przy codziennym robieniu zakupów, a wszystko ściśle powiązane z wzornictwem poszczególnych kolekcji.

Gwiazda na rowerze
Gwiazdy potwierdzają wyjątkowość ELECTRY. Jeśli chodzi o światowe sławy, to wielkimi fanami tej marki są Paris Hilton, Kate Hudson, Miley Cyrus, Elle Macpherson, Agyness Deyn czy Adam Sandler. Rodzime gwiazdy również kochają ELECTRĘ. Edyta Górniak, Doda, Anna Dereszowska, Dawid Woliński to tylko niektóre nazwiska wśród grupy sławnych wielbicieli tej marki.

Rowerowa rodzina
W tym sezonie rowerowa rodzina Electry (Cruiser, Townie, Amsterdam i rowery dziecięce) powiększyła się o eleganckiego Ticino.

Cruiser
Nowocześnie zinterpretowany klasyczny, amerykański cruiser. Gwarancja płynnej jazdy, udoskonalona ergonomicznie konstrukcja ramy. Idealny na swobodne przejażdżki po okolicy i codzienne trasy. Najlepszy do wycieczek bez określonego celu.

Townie
Całkowicie nowe doświadczenie jazdy i innowacja techniczna. Opatentowana przez Electrę Flat Food Technology® wyznacza nowy standard komfortu jazdy i jej kontroli. Wyprostowana sylwetka podczas pedałowania i możliwość postawienia w każdej chwili stóp na podłożu sprawiają, że jazda na rowerze staje się jeszcze bardziej przyjemna…
To niepowtarzalne połączenie wydajności i komfortu zapewnia odpowiednie wydatkowanie energii i nie powoduje skrętów górnej części ciała, kojarzonych ze zgarbioną pozycją jazdy. Nigdy więcej przystanków na końcach palców.

 


Amsterdam
Elegancki, unowocześniony holenderski rower miejski. Zapewnia jazdę w wygodnej, wyprostowanej pozycji, ma szybko obracające się koła. Zderzaki, osłona łańcucha oraz tylnego koła umożliwiają jazdę nawet w garniturze czy sukience. Duże, widoczne światła i tylne siodełko czynią ten model jeszcze bardziej funkcjonalnym.

 


 
Ticino
Ta stylowa nowość, zainspirowana klasycznymi europejskimi montowanymi ręcznie rowerami, jest odpowiedzią na pytanie: „Czym jeździć na co dzień?”. To rower o klasycznej diamentowej, precyzyjnie wyregulowanej ramie, dającej poczucie komfortu. Stylistycznie Ticino osiąga to, przed czym zatrzymali się konstruktorzy lat czterdziestych i pięćdziesiątych, przy czym uosabia wysoki standard wydajności Electry. Dodajmy stylizowane elementy – piasty konwencji retro, korby, pierścienie, turystyczna kierownica, dźwignia hamulca, widełki, pedały i obręcze – i mamy klasyczną jazdę, zarówno nowoczesną, jak i modną.
Unowocześnij, zindywidualizuj i wzbogać wszystkie swoje przejażdżki po mieście, dojazdy do pracy i weekendowe wypady.

Kids
Rośnij i słuchaj, zwolnij i pospiesz się, jedz i siedź cicho – bycie dzieckiem nie jest łatwe. Ale jazda na dziecięcym rowerze Electry na pewno jest. Wiatr i wolność, niewypowiedziane prawo do ścigania ich przez brudne kałuże – to czysty eskapizm i rytuał jazdy, który honorujemy akcesoriami dobranymi specjalnie dla dzieci.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar