2012-04-10

Nowinki

Poznaj oblicza kobiety Anataki

Warto zadać pytanie – jaka jest kobieta Anataki? Taka jak TY – pewna siebie, a także pełna wątpliwości. Przepełniona energią, ale również mająca chwile słabości. Anataka to TY… poznaj, zachwyć się i pokochaj kobiece oblicza nowej marki fashion.
 

 
Wiosenno-letnia kolekcja Anataki pokazuje różne oblicza kobiecej osobowości. Anataka uwodzi kobiety na wiele sposobów – świeżością, energetyzująca siłą, zmysłowością i niepowtarzalnością.
„Kolekcja Anataki odzwierciedla uczucie, które łączy kobiety z modą. Chcemy zapewnić im odrobinę szaleństwa, poczucie bezpieczeństwa, ale też pomóc w kreowaniu ich wyjątkowego stylu. Wśród propozycji Anataki, każda kobieta odnajdzie swoje piękno” – mówi Anna Banasiak, Art Director marki Anataka.

Zgodnie z obowiązującymi trendami, kolekcja stanowi oprawę kobiecości i pozwala na pełną stylizację o każdej porze dnia. W kolekcji znajdziemy soczyste cytrusy, które w rozświetlają biura, gdzie kobieta Anataki spędza często długie i pracowite dni. Seksowne kardigany idealnie wcielą się w rolę klasycznej marynarki, podkreślając atrakcyjność i pewność siebie. Jedwabie i lny nadają lekkości każdemu dniu.

Delikatny flirt z geometrią, kontrastami i mocnymi akcentami sprawi, że kobieta Anataki odkryje zmysłowość swojej natury. Wiosna i lato nie byłyby sobą bez sukienki, która świetnie wciela się w stylizację zarówno do pracy, jak i na wieczorną kolację. Kobieta Anataki jest perfekcjonistką, dba o szczegóły, a codzienną stylizację uzupełnia o modne dodatki.

Najnowsza kolekcja wiosna-lato 2012 jest dostępna na www.anataka.pl.Komentarze (3)

fgEEDqIbELpvbq (2012-05-01 05:01:04)
lMwbjhIFjvI
I really coduln't ask for more from this article.
pupik (2012-04-11 09:44:16)
:)
Ano tak, podoba mi się kobieta Anataki Wybieram sukienkę nr 4 i komplet z jeansami
cyruleczka (2012-04-11 08:04:14)
bardzo
mi się podobaj\a te "ciuszki", chetnie bym je zaprosiła do mojej garderoby
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar