2012-04-07

SPORT

Anna Mucha nową ambasadorką Reebok EasyTone w Polsce

Anna Mucha została nową ambasadorką Reebok EasyTone w Polsce. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej aktorka udowadnia, że nawet podczas wykonywania codziennych aktywności można zadbać o zgrabną sylwetkę. Gwiazda zdradza również, że dobra kondycja i atrakcyjny wygląd dają jej mnóstwo satysfakcji. Dlatego przyjęła wyzwanie Reebok EasyTone i sprawdzi skuteczność obuwia EasyTone, chodząc w nim przez 12 tygodni.
  
Autorką sesji, w której Anna Mucha prezentuje buty i odzież z najnowszej kolekcji Reebok EasyTone, jest Aldona Karczmarczyk, jedna z najlepszych polskich fotografów. Dziś prezentujemy kilka zdjęć z backstage, a już niebawem dostępna będzie cała sesja z udziałem nowej ambasadorki.

Na czym polega technogia Reebok EasyTone?
 
Technologia butów EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz z systemem transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu, jak pokazują najnowsze badania, obuwie EasyTone pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową średnio o 2,5%?.

Buty Reebok EasyTone dostępne są w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w sieciach sportowych InterSport, GoSport, Sizeer, Martes Sport.

 
Komentarze (1)

lazyxlady (2012-04-07 21:24:49)
.
 te buty to jedna wielka ściema!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar