2012-04-09

SPORT

Rowerowa ofensywa

Sezon wiosenny dobrze jest rozpocząć aktywnie, np. z odpowiednim rowerem.  W razie wątpliwości, jaki wybrać model, warto przyjrzeć się propozycjom dostępnym w sklepach Go Sport.

 

 

Stworzone zostały z myślą o komforcie rowerzysty - szerokie siodło, wysoko umieszczona kierownica, komplet błotników oraz bezawaryjny napęd.

RAMA
Najczęściej wykonana ze stali (niskie koszty produkcji, komfort), w droższych modelach spotyka się też ramy aluminiowe (niższa waga w porównaniu do stali, większa sztywność).

DOBÓR WIELKOŚCI RAMY
Siedząc na siodełku powinniśmy mieć całkowicie wyprostowane plecy (ciężar ciała spoczywa głównie na siodełku).

SZEROKIE SIODŁO
Zapewnia wysoki komfort jazdy podczas krótkich wycieczek. Najczęściej jest wykonane z pianki, choć coraz częściej stosuje się wypełnienie żelowe (elastycznie dopasowuje się do kształtu ciała, a jednocześnie świetnie tłumi drgania).

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
Z najbardziej przydatnych elementów należy wymienić błotniki, bagażnik, koszyk na kierownicę, oświetlenie, dzwonek oraz podpórkę.

SPRZEDAWCY
Wykwalifikowani sprzedawcy pomogą dobrać Ci odpowiedni model, dopasować rozmiar kół oraz pasujące gadżety. Dodatkowo po miesiącu od daty zakupu, otrzymasz przegląd wstępny gratis.

Producent marki Medano dostępnej w sieci Go Sport zadbał również o najmniejsze detale i szeroką gamę kolorystyczną. Rowery miejskie są idealne na długie, beztroskie wycieczki, dlatego warto zdecydować się na jeden z nich.

 

Komentarze (1)

pscolka (2012-04-10 10:38:15)
.
O i ten pierwszy rower na zdjęciu to świetna sprawa:D Taki by się przydał hihihi:D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar