2012-04-01

Nowinki

Wiosenna moda od kuchni

Wiosna w multikolorze, wielobarwne pisanki, folkowe wzory i wszechobecne żółcienie. Przepis na świąteczną stylizację nigdy nie był łatwiejszy. Szczypta haftowanych wzorów, odrobina pasteli zmieszane z hitem sezonu – kolorem żółtym. To najmodniejszy wiosenny mix. Jak się ubrać „z jajem”, ale nie zrobić konkurencji wielkanocnej pisance, podpowie Dorota Sikorska - stylistka marki Every Nature.
 
 
 
Żółta inspiracja

Barwy i wzory dominujące w świątecznej kuchni mogą być doskonałą inspiracją do tworzenia niepowtarzalnych stylizacji. Nie bój się ich użyć. Przewodni kolor zbliżających się świąt jest w czołówce najmodniejszej w tym sezonie palety barw. Odpowiednio dobrane żółcienie potrafią znakomicie odmłodzić i rozjaśnić twarz. Jednak w tym wypadku odradzamy ryzykowny tootal look. Lepiej postawić na ciekawe zestawienia kolorystyczne, które podkreślą indywidualny styl. Dobór odcienia popularnego - żółtego zależy od typu urody: - Paniom wiośnie i jesieni - o ciepłym typie urody, charakteryzujących się rdzawymi bądź słomianych włosami oraz piegowatą cerą szczególnie polecany jest musztardowy odcień żółtego. Wygląda on fantastycznie w połączeniu z zielenią lasów jałowcowych bądź pomidorową czerwienią. Jaskrawy, cytrynowy ton idealnie sprawdzi się u chłodnych typów urody, czyli Pani zimy i lata, są to brunetki i blondynki o jasnej karnacji. Tworzy bezkonkurencyjny duet z butelkową zielenią i żurawinową czerwienią – podpowiada Dorota Sikorska, stylistka marki Every Nature.

Pisankowy folk!

Folkowe motywy od wielu sezonów znajdują swoje wyraźne odbicie w modzie.  Chcąc zaznaczyć ten trend w swojej stylizacji wybierz koszulę z haftowanymi elementami. Mogą być delikatne, nieodróżniające się od całości lub mocno zaakcentowane wyrazistymi kolorami. Obie opcje są bardzo trendy. - Kolejną ciekawą odsłoną folku w modzie są spódnice średniej długości w intensywnie barwione kwiatowe desenie. Jeśli ma być to tylko dodatek, to postaw na chustę z ludowymi wzorami lub kilka sznurów korali w wersji maxi, które są absolutnym must have tego sezonu – radzi Dorota Sikorska. Inspiracje do świątecznych stylizacji można czerpać niemal ze wszystkiego. Wiosenna moda jest kolorowa i łaskawa. Dlatego nie bójmy się zestawiania różnych barw i wzorów. Testowanie trendów to dobra zabawa.

Komentarze (1)

sylvana (2012-04-01 15:00:59)
Kocham styl folkowy :)))
Wspaniały powrót do korzeni cieszy bardzo  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar