2012-03-31

Kolekcje ubrań

TUWE - ponadczasowa klasyka

Tuwe to włoska firma, która zadebiutowała w Polsce niespełna rok temu. Wiele fashionistek jeszcze o niej nie słyszało, a szkoda, bo nie ustępuje w niczym niezwykle popularnej Zarze i Massimo Dutti.
















Na naszym rynku wciąż brakuje marek, które oferują odzież ponadczasową, klasyczną i niekoniecznie zgodną z najnowszymi trendami. Takie ubrania-bazy są niezbędne w szafie każdej kobiety, ponieważ stanowią podstawę do komponowania niezliczonej ilości stylizacji, odpowiednich na każdą okazję.

Tuwe określa swoje kolekcje jako stylowe i praktyczne. Proste sukienki, marynarki i kardigany posłużą nam dłużej niż jeden sezon, ponieważ cechuje je doskonała jakość wykonania.

Na wiosnę/lato 2012 włoska marka proponuje niewymuszoną elegancję i szyk w najlepszym wydaniu. Kolorystyka kolekcji to stonowane błękity, biel, granaty i beże. Barwy te mogą kojarzyć się ze stylistyką typowo biznesową, lecz innowacyjne kroje i wzory powodują, że ubrania nadają się także na wieczorne wyjścia, wiosenne spacery i letnie randki.

Ubrania sprofilowane są dla kobiet powyżej 25 roku życia, ale kobieta w każdym wieku wybierze coś dla siebie. Kolekcja Tuwe to idealna baza do ciągle zmieniających się trendów.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2012-04-01 08:35:23)
:)))
urzekające  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar