2012-03-20

Nowinki

Miss Charm od NIFE

Eksplozja kolorów, świeżość i dziewczęcy wdzięk - kolekcja NIFE na wiosnę/ lato 2012 urzeka lekkością i niewymuszoną elegancją. W tym sezonie marka przenosi nas w świat widziany oczami Miss Charm!

 


 
 
Nowa kolekcja jest inspirowana postacią Miss Charm, której osobowość, temperament i styl, na potrzeby kolekcji, wykreowali projektanci NIFE. Cała linia to szereg nawiązań do znanych i cenionych ikon stylu z lat 50 i 60, unowocześnionych o najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu. Kolekcja Miss Charm to przede wszystkim charakterystyczne dla NIFE rozkloszowane sukienki, a także baskinki, spodnie tzw. cygaretki, letnie koszule, bluzki oraz marynarki w stylu Coco Chanel.

W całej linii dominującą rolę odgrywają kolory. Zarówno fanki soczystych barw, jak i delikatnych pasteli z pewnością poczują się usatysfakcjonowane. Szalenie modny w tym sezonie koral, cytryna i lazur przeplatają się z kontrastującą z sobą czernią i bielą.
 

Nowa kolekcja NIFE to harmonia kolorów i urzekających w swej prostocie krojów. Niewątpliwą zaletą całej linii jest jej uniwersalny charakter. Każda sukienka, letnia bluzka, czy też marynarka została zaprojektowana w taki sposób, by stanowić doskonałą alternatywę dla oficjalnego oraz casualowego outfitu. Marka w ten sposób daje swoim klientkom możliwość zmieniania i modyfikowania swojego look’u w zależności od okazji i nastroju.

Kolekcja NIFE wiosna/lato 2012 to nowoczesne ujęcie stylu retro, dziewczęcego wdzięku oraz najciekawszych trendów zbliżającego się sezonu. Przywitaj wiosnę jako Miss Charm!

  

Komentarze (2)

misiax (2012-03-20 21:59:28)
super!
NIFE ma śliczne sukienki. Już w tamtym sezonie chorowałam na ich musztardowe modele. Widze, ze w tym sezonie nadal zaskakują i jest w czym wybierać. :)
wodniczka (2012-03-20 18:16:22)
Miss Charm od NIFE
Przyznam że chociaż nie jestem młodziutka jak te modelki ale urzekła mnie lekkość i elegancja kolekcji. Myślę że nic by się nie stało gdybym założyła komplecik ten najniżej.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar