2012-03-12

Twarz

Po zimie samoopalacz

Po długiej zimie chcąc odzyskać ładny kolor skóry warto sięgnąć po prosty i bezpieczny sposób na opaleniznę. Samoopalacze łatwe i szybkie w aplikacji, dodadzą skórze blasku oraz zdrowego wyglądu.
  
 
opis produktu:
marka:PEVONIA BOTANICA
nazwa produktu: PEVONIA SUN LINE Emulsja samoopalająca
cena : 159 zł
Emulsja samoopalająca

Self-Tanning Emulsion

Najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem na tropikalną opaleniznę jest samoopalacz! Bezpieczniejszy od słońca lub solarium. Sztuczna opalenizna to tylko dziesięć minut, a będzie widoczna przez wiele dni. Ta samoopalająca emulsja ma łagodna, lekką i nietłusta konsystencję. Cudownie nawilża i nadaje skórze wspaniałego brązowego koloru. Szybko się wchłania i pozostawia skórę odświeżająco nawilżoną (bez tłustej warstwy).

ZALETY:

Naturalnie wyglądająca opalenizna
Brak smug
Opalanie bez słońca
Nawilżająca
Piękny, równy kolor

SKŁADNIKI:

D.H.A. (cukier)
Rumianek
Kwas cytrynowy


opis produktu:
marka:XEN-TAN
nazwa produktu: XEN-TAN SPECIALIST COLLECTION SCENT SECURE
cena : 135 zł
XEN-TAN SCENT SECURE - NOWOŚĆ

Rewelacyjna nowość uzupełniająca całą serię kosmetyków Xen-Tan. Scent Secure jest przełomem w technologii opalania. Dostarcza wolnego od olejków nawilżenia wszystkim rodzajom skóry. Jest idealnym produktem do użycia zarówno przed jak i po stosowaniu samoopalaczy. Ten luksusowy balsam nawilżający doskonale niweluje nieprzyjemny zapach często występujący przy różnych samoopalaczach.

Do stworzenia tego rewolucyjnego kosmetyku, użyliśmy specjalne molekuły które otaczają aktywny składnik brązujący DHA wytwarzający znany wszystkim "zapach samoopalacza". Scent Secure dostarcza świeżego aromatu dzięki któremu może z powodzeniem być używany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Wzbogacony w silne składniki oraz ujędrniający kompleks, pozostawia skórę odżywioną, jędrną i zdrową. Scent Secure to prawdziwa uczta dla twej skóry.

Cena: 135,00 PLN (op./236ml)

Preparaty XEN-TAN dystrybuowane są w Polsce przez firmę BE-LUX, można je kupić na stronach internetowych: www.xen-tan.pl i www.be-lux.pl oraz w wybranych salonach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju. Zabiegi opalania natryskowego na kosmetykach Xen-Tan można wykonać w wybranych salonach kosmetycznych na terenie całego kraju.


opis produktu:
marka:XEN-TAN
nazwa produktu: XEN-TAN SPECIALIST COLLECTION PERFECT BLEND samoopalacz
cena : 189 zł

XEN-TAN PERFECT BLEND - NOWOŚĆ

Jest innowacyjnym produktem w dziedzinie samoopalaczy. Pozwala on na wybranie najodpowiedniejszego koloru dla twojej tonacji skóry. Dzięki bezbłędnemu połączeniu składników stworzy naturalny, oliwkowy blask. Jest idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników samoopalaczy. Od teraz możesz uzyskać swoją opaleniznę jak delikatną lub intensywną tylko chcesz, ciągle mając pewność,że kolor jest idealnie dobrany do karnacji twojej skóry. Perfect Blend posiada szybkoschnącą formułę oraz pachnie ładnie i świeżo.

Cena: 189,00 PLN (op./220 ml) 
opis produktu:
marka:SHISEIDO
nazwa produktu: SUNCARE BRILLANT BRONZE TINTED SELF-TANNING GEL
cena : 126 zł
żel samoopalajacy do ciała i twarzy

150ml

opis produktu:
marka:SHISEIDO
nazwa produktu: SUNCARE BRILLANT BRONZE TINTED SELF-TANNING CREAM
cena : 126 zł
krem samoopalający do twarzy

50ml

 

 

opis produktu:
marka:PEVONIA BOTANICA
nazwa produktu:PEVONIA MEN samoopalacz do twarzy
cena : 159 zł
 

Komentarze (3)

cyruleczka (2012-03-13 10:31:46)
osobiście nie używam
ale jak sylvana napisała -za tą cenę muszą być niezłe
sylvana (2012-03-12 21:10:38)
Muszą być niezłe :)
 Cena mówi sama za siebie
NekropolisQueen (2012-03-12 20:31:47)
:)
Czas już najwyższy, aby się "przybrązowić"i nabrać kolorku na wiosnę
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar