2012-02-28

Kolekcje ubrań

RESERVED wierne pięknym historiom

22 lutego br. rozpoczęła się nowa odsłona wiosenno-letniej kampanii „BEAUTIFUL STORY” RESERVED. Konsekwentnie przybliża ona piękne historie młodych ludzi, którzy odnieśli światowy sukces w świecie mody. Twarzą kampanii została Anne Vyalitsyna, rosyjska top-modelka.

RESERVED w najnowszej, wiosenno-letniej kampanii „BEAUTIFUL STORY” prezentuje kolejną piękną historię rosyjskiej top modelki Anny Vyalitsyny. Do tej pory twarzami marki byli Sasha Pivovarowa, Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak oraz Tobias Sorensen.

Wiosenna kampania RESERVED, potwierdza sprawczą siłę marzeń. Jest opowieścią o Rosjance z małego miasta, która w niespełna pół roku dołączyła do czołówki światowego modellingu. Chloé , DKNY, Calvin Klein, Fendi, Givenchy, Gucci, Marc Jacobs, Prada, Versace to tylko niektóre marki, dla których Anne regularnie pracuje. Od początku swojej kariery pojawiała się na okładkach Vogue, ELLE czy Harper’s Bazaar. Mimo swoich wysokich notowań w rankingu Models.Com i niewątpliwego statusu gwiazdy pozostaje nadal otwartą i szczerą osobą.

W kadrach backstage Joachim Johnson wyjątkowo uchwycił urodę i charyzmę modelki na tle najstarszego miasta w Afryce Południowej, Kapsztadu. Plenery tego kosmopolitycznego i niezwykłego miejsca stały się również ilustracją zdjęć kampanijnych RESERVED, których bahaterką jest Anne, autorem zaś Angelo Pennetta. Międzynarodowej sławy fotograf pracujący, na co dzień z takimi osobowościami jak Claudia Schiffer, Karolina Kurkova czy Natasha Poly z największą estetyką i kunsztem oddał klimat spektakularnej i międzynarodowej kampanii „BEAUTIFUL STORY”.

Pomysłodawcą i opiekunem kreatywnym kampanii został Dział Marketingu Reserved. Produkcję zdjęciową przygotowała agencja fotograficzna Warsaw Creatives. Mediami biorącymi udział w kampanii w Polsce są prasa i Internet, w Rosji: prasa, Internet oraz outdoor.


 

Komentarze (5)

Olimpia (2012-03-03 16:17:30)
sukienki
 twojesukienki,pl -sekret piękna każdej kobiety!
pupik (2012-02-29 19:21:55)
Happy end :)
Tym razem "Kopciuszek" odniósł sukces, niestety rzadko tak bywa... Trzymam kciuki za piekną Annę!
Magda M (2012-02-28 23:32:26)
~
Piękna - nic dziwnego że Adam Levine z Maroon5 tak ją kocha ;) I jeszcze ten ich teledysk 'Misery', aż iskry lecą.
Majplezier1987 (2012-02-28 22:21:04)
super:)
zgadzam się:)   ale żeby na mnie te rzeczy pięknie wyglądały to muszę zrzucićparę kilo po zimie:)
sylvana (2012-02-28 18:59:24)
Szykownie,
dla mnie bomba  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar