2012-02-10

Biżuteria

Czas na miłość...

Kolekcja Love, to coś, na co fani Swatch co roku czekają z niecierpliwością. Słynny szwajcarski producent zegarków i biżuterii Swatch zawsze mierzy prosto w serce, celebrując miłość i jej nieśmiertelne kolory - czerwień i róż.  Kolekcja Love korzysta z symbolicznej kolorystyki pasji i uczuć, by pomóc zabłysnąć tym, którzy kochają, kochają, kochają…


Pokaż swoje uczucia za pośrednictwem dwóch czarujących modeli Original Gent. Catch My Heart (GZ264) jest rubinowo czerwony i zdobi go mała, biała postać wyłaniająca się ze szkarłatnej róży na tarczy. Czy to wyobrażenie rodzących się uczuć, a może obietnica lub wizja przyszłości…? Ktokolwiek podaruje lub założy ten zegarek, wkrótce się przekona. Białe godziny i minuty płyną przecież tak szybko. Miłość zasługuje na drugą szansę. Na czerwonym silikonowym pasku, tuż pod bijącym sercem na tarczy, naniesiono słowa „Only you!” – „Tylko ty!”. Ten przekaz czule oplecie nadgarstek, gdy nadejdzie czas miłości. 

Czas na miłość przepowiada także Lovely Mine (GZ265), drugi model Original Gent w kolekcji Love. W jego wzornictwie dominuje delikatny róż. Różową tarczę zdobi słodka postać w kostiumie króliczka, którego uszy splatają się w serce – symbol miłości.  Ten mały strażnik skrywanych uczuć staje się posłańcem, który wyszepcze twój sekret ukochanej osobie. Nawet Kupidyn i jego strzały nie są tak inspirujące! Różowy pasek podkreśli twoją wiadomość w najprostszej i najczystszej postaci, zdobi go umieszczony pod tarczą napis “I love you!”.

Podarunek jednego z zegarków może być początkiem cudownej miłosnej historii. Dzięki nim, przyjemne chwile mogą trwać i trwać…

Ponieważ prawdziwa miłość nie zna granic, kolekcję Love od Swatch uzupełnia zestaw biżuterii ze stali szlachetnej 316L ozdobionej czerwonymi kryształami. Gustowne trio składa się z zawieszki w formie serca na delikatnym łańcuszku, prostego pierścionka wykładanego serduszkami, wzbudzającymi ciekawe refleksy światła oraz kompletu kolczyków, powtarzających formę zawieszki naszyjnika. Biżuteria urzeka intensywną czerwienią i emanuje miłością.


CATCH MY HEART
Model: Original Gent
Tarcza: czerwona z czarno-białą ilustracją
Koperta: jednolity czerwony plastik
Pasek: czerwony silikon
Sugerowana cena – 180 zł

LOVELY MINE
Model: Original Gent
Tarcza: jasnoróżowa z różowo-białą ilustracją
Koperta: jednolity jasnoróżowy plastik
Pasek: jasnoróżowy silikon
Sugerowana cena – 180 zł


Swatch Bijoux GLAMOROUS LOVE

Materiały: czerwone kryształki, stal szlachetna 316L
Naszyjnik (JPR015) – 95 zł
Pierścionek (JRR030) – 145 zł
Kolczyki (JER012) – 80 zł
 

Komentarze (5)

maja (2012-02-14 20:38:06)
klasa
 moim zdaniem  to jest kochane na topie na lato 2012 tylko dla kobiet z klasa -- ASIMI...PL
pscolka (2012-02-11 21:06:38)
.
hehehe no fajne:D
sylvana (2012-02-11 12:10:37)
Prezent,który ucieszy każdą kobietkę :))
Zestaw bardzo romantyczny wprost stworzony na prezent walentynkowy . Zegarki również,chociaż dla trochę młodszych Walentynek  .
maja (2012-02-11 10:36:45)
klasa
 moim zdaniem  to jest kochane na topie na lato 2012 tylko dla kobiet z klasa -- ASIMI...PL
wodniczka (2012-02-10 22:22:41)
Czas na miłość...
Odpowiednie prezenty na odpowiednią okazję czyli Walentynki. Romantycznie z każdym prezencikiem, aż miło się zrobiło na duszy.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar