2012-02-03

Nowinki

Fokus na retro

Kiedy zimą doskwiera Ci ponury nastrój, daj ponieść się wyobraźni i przenieś się kilkadziesiąt lat wstecz do czasów ikon stylu takich jak Audrey Hepburn czy najpopularniejszego rock’n’rollowego bandu - The Beatles. Wykreuj oryginalny outfit w stylu retro, nie zapominając przy tym o bieżących trendach!


Moda na lata 60. i 70. powraca! Projektanci w tym sezonie kochają się w geometrycznych kształtach, cekinach, błyskotkach. Buty na koturnach i platformach zdominowały wybiegi na światowych tygodniach mody. Prosty, minimalistyczny krój krótkich sukienek inspirowany stylem najpopularniejszej wówczas modelki Twiggy  wciąż podbija serca kobiet na całym świecie. Pokochaj także spodnie-dzwony, które wracają do łask. Koszulę z lekkiego materiału koniecznie wpuść w spodnie - zaprezentuje się wtedy najszykowniej.

W tym sezonie raczej też zasłaniamy dekolt i eksponujemy twarz. Modne jest to, co blisko szyi, kokardki, kolie i kołnierzyki. Najbardziej in fashion są masywne naszyjniki i surowa biżuteria.  Aby przełamać jednolity styl, dodaj barwny akcent, na przykład torebkę w jaskrawym kolorze lub stylowy zegarek. Nie zapomnij o ogromnych okularach w stylu lat 70., które są nieodłącznym dodatkiem modnego outfitu. Współczesna fashionistka umiejętnie łączy trendy z różnych epok i tworzy swój oryginalny, unikalny styl.

Autorka tekstu: Dominika Skowronek
Komentarze (3)

Magda M (2012-02-03 22:57:02)
d
Sukienka i okulary z 2. A futrom mówię stanowcze nie - sztuczne nie wywołuje wyrzutów sumienia.
sylvana (2012-02-03 16:55:39)
Jaka ładna ''grzeczna'' sukienka :)))
Ta na samej górze z białym kołnierzykiem,mam nadzieję że dostanę taką bez trudu, w 100% jest w moim guście  
pscolka (2012-02-03 16:23:57)
.
Jakoś żadna stylizacja do mnie nie przemówiła. Ale gdybym pomieszała trochę z wszystkich zestawów to coś bym wykombinowała hihihi Ale tak serio to druga stylizacja fajna.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar