2012-02-01

ROZRYWKA

Cel numer 1: znaleźć żonę dla taty

Ośmioletnia dziewczynka szuka żony dla samotnego taty – ta historia nieodmiennie wzrusza i bawi. Sympatyczni bohaterowie telenoweli  „Żona dla taty” powracają na Zone Romantica już 7 lutego 2012 w dni powszednie o godz. 11:00. Czy mimo mrocznej przeszłości uda im się znaleźć miłość?

Ricardo jest  atrakcyjnym i serdecznym trenerem rugby, który samotnie wychowuje córkę. Ośmioletnia Alicia to owoc namiętnej, romantycznej historii z przeszłości i cały jego świat. Dziewczynka nigdy nie miała okazji poznać swojej matki. Ricardo rozpoczyna pracę w nowym miejscu. Wyjazd do Santiago de Chile przyjmuje za dobrą monetę i postanawia w pełni wykorzystać nowe możliwości, które zsyła mu los. Chce stworzyć pełen ciepła dom, w którym mogłaby dorastać jego córka Alicia. Dziewczynka też ma plan, chce znaleźć dla ukochanego taty… żonę.
   
Wkrótce po przeprowadzce w życiu tej dwójki pojawia się nauczycielka Colomba. Ricardo bierze pod rozwagę związek z piękną belferką. Jednak w ich relacji brakuje romantycznych uczuć. Sytuacji nie ułatwia również niechęć Alicii do nowej kobiety u boku ojca. Przyszła macocha nie przypada dziewczynce do gustu. Alicia postanawia zaangażować się w poszukiwania idealnej żony dla taty. Niebawem jej sympatię wzbudza prowadząca swobodne życie Catalina. Catalina traktuje znajomość z małą przyjaciółką sceptycznie. Kobieta skrywa bolesną tajemnicę z przeszłości i bardzo obawia się spotkania z ojcem Alicii…
   
Oprócz historii Ricarda i jego uroczej córki, widzowie poznają wdowca Genara, właściciela firmy taksówkowej, który po śmierci żony prowadzi dom i opiekuje się dwójką dzieci. W telenoweli pojawią się również Maka, która spodziewa się dziecka z Gabem, będącym w związku z Pascualą oraz Santiago, który jako jedyny zna pilnie strzeżoną prawdę o przeszłości babci – arystokratki Matilde.
   
„Żona dla taty” to nietuzinkowy, poruszający serial o skrywanych namiętnościach, tajemnicach, różnych obliczach rodzicielstwa, zachwycającej przyjaźni ojca i córki. To piękna opowieść o tym, co w życiu najważniejsze – o miłości.

Telenowela „Żona dla taty” już od 7 lutego 2012 w dni powszednie o godz. 11:00 na kanale Zone Romantica.
 

Komentarze (2)

pscolka (2012-02-02 19:09:13)
.
Może być ciekawa ta telenowela heheh:)
sylvana (2012-02-01 22:29:41)
Będziemy oglądać....
ja,przyjaciółka i jej siostry  a później wisieć na telefonie i dzielić się spostrzeżeniami,jak w przypadku każdej ciekawej telenoweli 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar