2012-01-23

Twarz

Pharmaceris A Lipo - Intensive krem ochronny do twarzy

Szukasz kremu idealnego, który zadba o Twoją cerę zwłaszcza zimą? Przekonaj się co proponuje firma Pharmaceris.
PHARMACERIS A LIPO- INTENSIVE  KREM OCHRONNY DO TWARZY

Zawiera: Wosk pszczeli, Olej z passiflory, Alantoina
Wskazania: Pielęgnacja skóry wrażliwej i przesuszonej, szczególnie narażonej na czynniki zewnętrzne: mróz, wiatr, słońce.
Działanie: Laboratoryjnie opracowana receptura, łącząca w sobie wosk pszczeli i olej z passiflory, tworzy barierę ochronną, zabezpieczającą przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak mróz czy wiatr. Zastosowana w kremie Alantoina, łagodzi podrażnienia skóry spowodowane działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zaawansowana formuła, wzbogacona Gliceryną nadaje właściwości odżywcze, poprawiając  elastyczność i miękkość naskórka. Dzięki zawartości filtrów, krem posiada działanie ochronne przeciw promieniowaniem UVA i UVB. Testowany dermatologicznie
Sposób użycia:  Stosować każdorazowo, przed wyjściem na zewnątrz przy niskich temperaturach i/lub chłodnym wietrze.

Cena: 34, 50 zł / 50 ml


Komentarze (2)

sylvana (2012-01-24 08:14:33)
Świetny jest,muszę kupić ponownie.
polecam także 
pscolka (2012-01-23 22:35:04)
.
Ten krem jest idealnie dla mnie. Akurat do wrażliwej, przesuszonej oraz narażonej na wiatr, mróz, słońce. Muszę przyznać, że z chęcią bym go wypróbowała. Choć niestety często okazuję się, że jak cos jest dla skóry wrażliwej i alergicznej to też może mnie uczulić. Dlatego muszę bardzo uważać z kosmetykami. Ale z tej firmy powinien być dobry:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar