2012-01-19

Kolekcje ubrań

Kolekcja adidas Originals jesień/zima 2012

Cętki geparda, paski zebry, jeansowe dodatki, ale przede wszystkim kolorowe buty za kostkę – to najbardziej charakterystyczne elementy kolekcji adidas Originals na drugą połowę roku. Marka zaprezentowała swoje trendy na jesień i zimę podczas trwających w Berlinie największych targów mody Bread & Butter.


W hali starego, berlińskiego lotniska adidas Originals od wielu lat prezentuje swoje kolekcje na kolejne sezony. Każdy miłośnik tej marki powinien chociaż raz pokusić się o odwiedzenie Bread&Butter. To idealna okazja, żeby poznać światowe trendy w modzie streetwearowej. Zgodnie z tradycją, w tym roku także możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała moda uliczna adidas Originals za pół roku. Największą uwagę zwracają cętkowane i prążkowane buty, zestawiane z jeansowymi torbami i plecakami. Ciekawym trendem są także projekty nawiązujące do college’owego, amerykańskiego stylu z lat 70-tych, czyli stylizowane, baseballowe bluzy, skórzane adidasy za kostkę, koszulki polo. Adidas Originals stawia na stonowane kolory w ubraniach oraz ferię barw i różnorodność wzorów w przypadku butów. To one mają być mocnym akcentem całego stroju, podkreślającym charakter i nastrój ich właściciela.

Rok 2012 to dla adidas Originals okrągła, 40-ta rocznica zaangażowania w kulturę i modę ulicy. Nie mogło więc zabraknąć projektów, łączących nowoczesność z klasyką. Mowa o kultowym modelu butów Superstar, tym razem w szalenie modny od kilku sezonów wzór cętek lub pasków zebry. Polecamy do krótkich, jeansowych szortów!

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (4)

naerolna (2012-02-12 20:23:19)
zegarek
 piękny ten czerwony zegarek ma ktos pomysl gdzie mozna go , wychaczyc ' ? 
pscolka (2012-01-20 10:10:48)
.
Świetna ta kolekcja jesień/zima 2012.
sylvana (2012-01-20 09:00:51)
Fantastyczna sprawa ;))
Uniwersalny styl i na dodatek ciekawie podany 
wodniczka (2012-01-20 00:24:24)
Adidas
Super butki, kolorowe za kostkę i wygodne na pewno.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar