2012-01-16

KSIĄŻKA

Zaskakująca kasza & ryż

Ryż i kasza to jedne z najpopularniejszych dodatków do obiadu, często produkty te dodajemy też do sałatek. Choć to niewiarygodne, kasza i ryż mogą też okazać się niezastąpionym składnikiem... deseru, np. babeczek z czekoladą. Niewiarygodne?


A jednak! Książka Marioli Białołęckiej pt. ”Zaskakująca kasza i ryż” udowadnia, że z produktów tych wyczarować można zupełnie niestandardowe i przepyszne dania.

Książka „Zaskakująca kasza i ryż” zawiera aż 80 oryginalnych przepisów na dania z kaszy i ryżu. Wszystkie przepisy podane w książce powstały na bazie ryżów i kasz firmy Kupiec.

Są wśród nich potrawy tak zaskakujące jak desery: „Creme brulee z kaszy jęczmiennej” czy „Gryczane brownie”, ale także specjały nawiązujące do kuchni zagranicznej, np. meksykańskie „Champurrado” czy tanzańskie „Ugali”.

W książce, oprócz przepisów, znaleźć można także wiele interesujących informacji o kaszach i ryżu. Jest to pozycja, która dostarcza mnóstwo nowych pomysłów i pobudza wyobraźnię. Autorka książki, Mariola Białołęcka pisze w przedmowie: „Książka podsuwa mnóstwo rozwiązań, jak sprawić, żeby zdrowe jedzenie nie było nudne. W większości przepisów w tej książce miksuję kasze z różnymi składnikami głównie z warzywami i owocami, ale też ze śmietanką, orzechami, czy dobrej jakości serami, dodaję je także do wypieków oraz przyrządzam sałatki.”

Książka „Zaskakująca kasza & ryż” powstała przy współpracy z firmą Kupiec, jednym z największych polskich producentów zdrowej żywności.

Książka zawiera ponad 80 przepisów i 60 zdjęć.
Format 230 mm x 230 mm, twarda oprawa.
Cena: 58 zł


 

Komentarze (3)

pscolka (2012-01-19 19:47:46)
.
Już podoba mi się ta książka.
cyruleczka (2012-01-17 11:03:15)
***
sama ksiązka mnie zainteresowała - choćby dlatego, że bardzo lubię ryż i kaszę - częto goszczą u mnie w kuchni - ale cena tej ksiażk isprawia, że moje zianteresowanie nią odchodzi w dal ..........
sylvana (2012-01-17 08:49:23)
Ciekawie się zapowiada
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar