2012-01-03

PLOTKI

Lily Cole

Tagi: plotki
Żyjemy w czasach, gdzie każdy z celebrytów zajmuje się wieloma rzeczami: aktorki śpiewają, piosenkarki chodzą po wybiegach, prezenterki prowadzą galę, pogodynki szyją ubrania, tancerki zasiadają w jury itd. Jednak moda na iście renesansowe podejście do życia jest znana od dawna, nie tylko wśród polskich gwiazd.

Niedawny szum wokół Top Model 2 i jego zwyciężczyni przyniósł jej jeszcze większe zainteresowanie. Oskarżano Olgę o częstsze bycie na przyjęciach niż na wybiegu. Czyżby Olga chciała być bardziej celebrytką niż modelką? Jedyne, czego nie można jej odmówić to niesamowita uroda.

Baby face lub twarz lalki posiada również zagraniczna modelka, a także aktorka Lily Cole. Urodzona w 1988 roku rudowłosa ślicznotka jako czternastolatka podpisała kontrakt z agencją Storm Models, co być może wróży jej tak dobrą karierę jak Kate Moss czy Cindy Crawford. Nie startowała w castingach, została zauważona na ulicy.

Największą popularność przyniosła jej sesja okładkowa do włoskiego Vogue’a. Niesamowite uroda, niebieskie oczy i jasna cera spowodowały, że okrzyknięto ją „Twarzą Roku”. Już dziś uznawana jest za jedną z najlepszych rudowłosych modelek. W listopadzie 2004 roku przyznano jej nagrodę dla najlepszej brytyjskiej supermodelki. Miała wtedy zaledwie… szesnaście lat!

Jej twarz pojawiała się nie raz na wielu okładkach znanych magazynów: Vogue, czy Elle. Brała również udział w sesji do kalendarza Pirelli i była twarzą marki Rimmel.

Lily jak prawie każda modelka udziela się chętnie w akcjach charytatywnych.

Może pochwalić się również występami w filmach, m.in. Dziewczyny z St. Trinian czy Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła, co przyniosło jej jeszcze większy rozgłos.

Początkowo była bardzo szczupła, nosiła rozmiar 32, posądzano ją o anoreksje. Potem zmądrzała, przytyła, nabrała kształtów i olśniewa jeszcze bardziej. Jak sama mówi, zaryzykowała i zyskała, nie tylko jeszcze większą sławę, ale też… piersi.

W 2008 roku świat obiegły zdjęcia, na których młodziutka Lily wychodzi z mieszkania Jude’a Law. Parę widywano podobno również z miejscach publicznych. Ponieważ Jude Law nie jest znany z długich związków, po kilku tygodniach związek zakończył się. Lily zaczęła spotykać się z Enrique Murciano, z którym zerwała w 2011 roku. Potem ponownie widziano ją w towarzystwie Jude’a.
Rok 2010 przyniósł kolejny szok dla fanów modelki i aktorki- Lily zmieniła kolor włosów na ciemny brąz co kompletnie nie pasowało do jej typu urody. W 2011 wróciła do naturalnego koloru, co tabloidy przyjęły z wielka ulgą.

Oprócz urody „porcelanowej lalki” świat zachwyca się też jej figurą, a w szczególności nogami. Całą figurę w pełnej okazałości młodziutka modelka pokazała dzięki uprzejmości Playboya. Sesja okazała się strzałem w dziesiątkę, popłynęło wiele pochwał za wygląd, pozy i mimikę. Zdjęcia stylizowane były na lata 60., przeważał róż i słodkie kolory.

Urody młodej modelce odmówić nie można. Szczęścia w życiu również, ponieważ jedna z lepszych agencji modelek wzięła ją pod swoje skrzydła. Dzięki temu została jedną z lepiej zarabiających nastolatek. Miejmy nadzieję, że Lily utrzyma dobrą passę i nie stoczy się na dno jak niektóre młode gwiazdki, którym woda sodowa uderza do głowy.


Artykuł naszej stażystki:
Agnieszki Deja

Inne artykuły naszej stażystki:
6 minut 40 sekund dla własnej twórczości

Ulica na wystawie

Nowości od DecoMorreno

Serce rośnie widząc pomocne dłonie

Dla amatorów fotografii

Chora z niedopieszczenia

Zupa w trzy minuty

Lecznicze właściwości Wit. A

Urodzony sto lat temu

Księżniczka skończyła właśnie 30 lat

Kobieta kobiecie

X Factorowe rewolucje


Najbardziej świąteczny film świata

Nadzieja polskiego kina

Bez paniki


Siostrzana siła


Pierwszy raz w Polsce

Wybrzuszenie na dłoni

Słodkie cudeńka


Komentarze (2)

Jola (2012-01-05 08:57:56)
piękna jest
oglądałam jej zdjęcia właśnie, coś cudownego :O
sylvana (2012-01-04 10:49:34)
Najważniejsze,to w tym wszystkim pamiętać o innych :))
Chwała Jej za to,że myśli o bliźnich  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar