2012-01-01

Pielęgnacja ciała

Kawowy zabieg Spa

Kofeina jest związkiem o właściwościach pobudzających, usuwa oznaki zmęczenia i dodaje wigoru, przywraca skórze zdrowy koloryt. Stosowana w kosmetykach poprawia mikrocyrkulacje i ukrwienie, dlatego daje nam uczucie rozgrzania skóry, czego tak bardzo brakuje nam zimą.

Salon The Pedicure Spa by OPI proponuje kilkuetapowy zabieg kawowy z serii Spa na dłonie i stopy, dzieki któremu manicure i  pedicure staną się  wyjątkowym doświadczeniem.


Zabieg  Coffee Spa rozpoczynamy aromatyczną, oczyszczającą kąpielą dłoni i stóp z ekstraktami roślinnymi  i z kofeiną (ESPRESSO SOAK). Kąpiel odświeża i dodaje energii skórze dłoni lub stóp.
Kolejnym etapem jest peeling (ESPRESSO SCRUB),  zawierający kryształy cukru,  oliwę z avocado  oraz kwasy  owocowe. Aktywne składniki peelingu usuwają zrogowaciały naskórek i zapobiegają powrotowi suchej skóry.  Efektem  zastosowania  peelingu jest jedwabiście gładka skóra. Na tak przygotowane dłonie manikiurzystka nakłada bogatą w składniki odżywcze maskę z masłem Shea i kofeiną.

Na zakończenie aplikowana jest lekka emulsja do masażu: Cappuccino Massage. Dzięki niezwykłemu zapachowi produktów, zabieg dostarczy także miłych  wrażeń dla zmysłów.

Cały zabieg, wraz z manicurem trwa około godziny, a efekt odżywionej skóry utrzymuje się przez wiele dni. 

Komentarze (3)

avika (2012-01-27 10:05:49)
Well known :)
Haha o proszę mój chyba ulubiony salon w stolicy :) Zabieg kawowy swoją drogą ale za lakiery Opi oddam wszystko :)
vanilia120 (2012-01-02 13:54:32)
mmmmm
sama przyjemnosc ;) uwielbiam jak ktoś się mną zajmuje !:)
sylvana (2012-01-02 12:01:41)
już wyobrażam sobie taką przyjemność :)))
zapach musi być niesamowity a radość prawdziwie unikatowa  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar