2011-12-31

Twarz

Dermopielęgnacja liftingująca nowej generacji

Poszukiwanie „eliksiru młodości”  jest motorem działania naukowców w wielu dziedzinach, w tym  w kosmetologii. Koncepcja „inflammation theory of aging” , to jedno z  podejść tłumaczących proces starzenia  się: u podłoża starzenia się organizmu, w tym skóry , leżą procesy zapalne. Zainspirowani tym odkryciem, naukowcy z Centrum Naukowego Dr Irena Eris opracowali  zaawansowaną technologię INFLAMMIX, która hamuje chroniczne mikroprocesy zapalne, dzięki czemu przeciwdziała starzeniu się skóry. Technologię tę zastosowano m.i. w  wybranych dermokosmetykach do skóry naczyniowej i wrażliwej, które ukazały się w nowej odsłonie. Wszystkie dermokosmetyki Pharmaceris dostępne są wyłącznie w aptekach.
Pharmaceris N Neoscope - Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie liftingujący do twarzy
Wskazania:
Do codziennej pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, płytko unaczynionej, ze skłonnością do pękania naczynek i zaczerwienień w celu uzyskania widocznego efektu wygładzenia i odmłodzenia skóry.
Działanie:
Krem posiada 3-stopniowe działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące, którego pierwsze efekty widoczne są po 11 dniach. Zastosowana technologia INFLAMMIX™ hamuje proces starzenia wywołany mikro-reakcjami zapalnymi. Innowacyjny peptyd z unikalną sekwencją aminokwasów zwiększa produkcję kolagenu-I i poprawia gładkość skóry nawet o 31%*. Po 3 tygodniach stosowania krem zapewnia spłycenie zmarszczek nawet do 24%**. Substancje aktywne zawarte w kremie działają wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych, poprawiając mikrokrążenie i wspomagając detoksykację skóry. W rezultacie, skóra wrażliwa, płytko unaczyniona nabiera odporności, a rozszerzone naczynka stają się mniej widoczne.
Sposób użycia:
Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Przygotować skórę do nałożenia kremu stosując Delikatne Mleczko lub Płyn Micelarny z linii Pharmaceris N. Następnie delikatnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę twarzy, dekoltu i szyi, starając się nie rozciągać skóry. Bezpośrednio po aplikacji można wykonać mak?aż.

* Rezultat uzyskany po 3 tyg. u 63% osób w badaniach in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
** Rezultat uzyskany po 3 tyg. u 74% osób w badaniach in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
Cena: 44, 90 zł/ 50 mlPharmaceris N Neoscope - Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie liftingujący pod oczy
Wskazania:

Do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu o obniżonej jędrności, płytko unaczynionej, w celu uzyskania widocznego efektu wygładzenia i odmłodzenia.
Działanie:
Krem posiada 3-stopniowe działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące, którego pierwsze efekty widoczne są po 8 dniach. Zastosowana technologia INFLAMMIX™ hamuje proces starzenia wywołany mikro-reakcjami zapalnymi. Wpływając na różnicowanie keranocytów błękitne algi zagęszczają skórę i zapewniają wzrost jej gładkości nawet do 26%**. Innowacyjny peptyd z unikalną sekwencją aminokwasów zwiększa produkcję kolagenu-I w skórze i usprawnia mikrocyrkulację krwi, czego rezultatem jest jej widoczne natychmiastowe wygładzenie i poprawa kolorytu. Po 3 tyg. stosowania kremu objętość zmarszczek wokół oczu spada o 18%*.
Sposób użycia:
Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę wokół oczu, również na powieki. Nanieść niewielką ilość kremu i kolistymi ruchami (w kierunku: od kącika oczu na zewnątrz) delikatnie wmasować, starając się nie rozciągać skóry i unikać wprowadzania kremu do oka. Bezpośrednio po aplikacji można wykonać mak?aż.

*Rezultat uzyskany po 3 tyg. w badaniach in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
** Rezultat uzyskany po 3 tyg. u 67% osób w badaniach in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
Cena:38,90 zł/15 mlPharmaceris A Neoscope - Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie liftingujący do twarzy
Wskazania:

Do codziennej pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, z objawami nadwrażliwości i zmęczenia w celu uzyskania widocznego efektu wygładzenia i odmłodzenia skóry.
Działanie:
Krem posiada 3-stopniowe działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące, którego pierwsze efekty widoczne są po 6 dniach. Zastosowana technologia INFLAMMIX™ poprzez aktywację mechanizmów obronnych skóry hamuje proces starzenia wywołany mikro-reakcjami zapalnymi i redukuje zmarszczki. Enzymy, wytworzone za pomocą zaawansowanej bioinżynierii, naprawiają uszkodzenia DNA i zatrzymują zjawisko fotostarzenia. Synergistyczny kompleks stymulujący komunikację między komórkami powoduje widoczną poprawę elastyczności skóry u 100% badanych*. Specjalna formuła kremu o wysokiej tolerancji dla skóry wrażliwej intensywnie i długotrwale nawilża skórę, a także przeciwdziała powstawaniu podrażnień.
Sposób użycia:
Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Przygotować skórę do nałożenia kremu stosując Delikatną Śmietankę, Piankę Myjącą lub Płyn Micelarny z linii Pharmaceris A. Następnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę twarzy, dekoltu i szyi, starając się nie rozciągać skóry. Bezpośrednio po aplikacji można wykonać mak?aż.

* Rezultat uzyskany po 4 tyg. stosowania w badaniach in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
Cena: 44,90 zł/ 50 mlPharmaceris A Neoscope - Przeciwzmarszczkowy żel intensywnie liftingujący pod oczy
Wskazania:

Do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu o obniżonej jędrności, z objawami nadwrażliwości i zmęczenia, w celu uzyskania widocznego efektu wygładzenia i odmłodzenia skóry.
Działanie:
Żel posiada 3-stopniowe działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące, którego pierwsze efekty widoczne są już po 10 dniach. Zastosowana technologia INFLAMMIX™ poprzez aktywację mechanizmów obronnych skóry hamuje proces starzenia wywołany mikro-reakcjami zapalnymi i redukuje zmarszczki. Ekstrakt z liści winorośli Vitis Vinifera zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego, co zdecydowanie opóźnia pojawianie się zmarszczek. Alantoina łagodzi podrażnienia. Po 3 tyg. objętość, głębokość i liczba zmarszczek maleje o 35%*, zaś cienie wokół oczu zostają zredukowane.
Sposób użycia:
Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę wokół oczu, również na powieki. Nanieść niewielką ilość żelu i kolistymi ruchami (w kierunku: od kącika oczu na zewnątrz) delikatnie wmasować, starając się nie rozciągać skóry i unikać wprowadzania żelu do oka. Bezpośrednio po aplikacji można wykonać mak?aż.

*Rezultat uzyskany po 3 tyg. u 54% osób w badaniach in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
Cena: 38,90 zł/15 ml

 

Komentarze (1)

sylvana (2012-01-02 11:48:19)
podane wyniki są imponujące :)))
sprawdzę bo to robi wrażenie  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar