2011-12-29

Kolekcje ubrań

Sezon wiosna lato 2012 EVA MINGE marka ESOTIQ

Kolekcja EVA MINGE & ESOTIQ została w całości zaprojektowana przez projektantkę. Składa się z modeli outwearowych, bielizny i strojów kąpielowych. Wszystkie modele można ze sobą łączyć i nosić wymiennie, dana rzecz może być traktowana jako bluza lub sukienka w zależności od sposobu noszenia. Ze stroju kąpielowego po założeniu tuniki robi się elegancka kreacja na wieczór, a bluzie charakteru nadadzą zmysłowo wystające kolorowe ramiączka bielizny. Wielofunkcyjność modeli pozwala na zabawę modą i tworzenie wciąż nowych zestawień.
Inspiracją kolekcji wiosna lato 2012 MINGE & ESOTIQ był komfort, przyjemność i uczucie relaksu jakiego doznają kobiety korzystając z usług Spa & Wellness.

Modele linii outwearowej cechuję ogromna wygoda i przyjemność użytkowania, do jej stworzenia  projektantka zastosowała najwyższej jakości europejską wiskozę. Niepowtarzalność projektów zapewnia niestandardowe wykorzystanie zamków. Klasycznego marynistycznego charakteru kolekcji nadają kolory: krem z czernią oraz złoto łączone z granatem jak również obficie stosowne biało-czarne pasy.

Linia bielizny EVA MINGE & ESOTIQ to prawdziwe cudo technologiczne: Składa się z modeli staników przepływowych dostosowujących się do kształtu piersi, bielizny bezszwowej oraz modowych modeli w kolorach złoto-czarnych i czarno-czerwonych wykonanych z najwyższej jakości delikatnych koronek

Stroje kąpielowe EVA MINGE & ESOTIQ są koncepcyjnym uzupełniłem linii outwearowej. Dominuje w nich kolor czarny oraz czerń łączona z bielą. Elementem nadającym niepowtarzalnego charakteru stroją kąpielowym są zamki, kamienie ozdobne i złote akcesoria. Stroje zostały uszyte z włoskich atestowanych materiałów.

Kolekcja Wiosna/Lato 2012, dostępna będzie w sieci wybranych  salonów ESOTIQ oraz salonach EVA MINGE w Polsce i na świecie.

Galeria zdjęć:

Komentarze (4)

ania2517 (2011-12-30 16:54:39)
;-)
Ależ mi się podoba ta sukienka w paski... Uwielbiam paski, ach
sylvana (2011-12-29 19:45:27)
Zacny duet i jedno i drugie wytwornie kobiece
Zawsze  
pscolka (2011-12-29 17:24:02)
Podoba mi się to i to bardzo:)
misiax (2011-12-29 17:09:47)
ESOTIQ
ESOTIQ ma naprawdę świetną bieliznę. Nigdy nie miałam z nią problemów, zawsze dobrze się układała i była przewygodna!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar