2011-12-21

WSPIERAMY AKCJE

Rusza akcja Dekalog Zdrowej Skóry

Marka Floslek Pharma oraz magazyn „Olivia” ogłaszają rozpoczęcie akcji „Dekalog Zdrowej Skóry”, podczas której czytelniczki oraz internautki będą mogły podzielić się swoimi problemami z zakresu pielęgnacji skóry.

Nadwrażliwość, przebarwienia, pękające naczynka, suchość czy nadmierne przetłuszczanie się skóry to najczęstsze dolegliwości na jakie skarżą się osoby, niezależnie od wieku. Marka Floslek Pharma, przy współpracy z ekspertami, chce stworzyć uniwersalny „Dekalog Zdrowej Skóry”, w którym pojawią się porady dotyczące 10 najważniejszych problemów urodowych, zgłoszonych przez konsumentki.

Swoimi problemami będą mogły podzielić się nie tylko czytelniczki „Olivii”, ale także internautki – fanki profilu marki Floslek na Facebooku. Pytania można wysyłać do końca stycznia na adres problemyskory@floslek.pl korzystając ze specjalnej zakładki.  Najczęściej pojawiające się zagadnienia będą poruszane na łamach Olivii oraz na fanpage’u marki Floslek. Zakończenie akcji zaplanowane jest na marzec 2012 – w tym czasie zostanie ogłoszony „Dekalog Zdrowej Skóry”, który będzie zbiorem najważniejszych zasad dotyczących pielęgnacji skóry.

Floslek Pharma to marka specjalistycznych dermokosmetyków aptecznych należąca do Laboratorium Kosmetycznego Floslek. Stworzono ją z myślą o skórze wrażliwej, problemowej, która wymaga szczególnej pielęgnacji. Formuły kosmetyków zostały przebadane przez lekarzy dermatologów. Badania wykazały wysoką skuteczność preparatów, które w sposób profesjonalny dbają o skórę wymagającą, wrażliwą i problemową oraz zapewnią jej zdrowy wygląd.
 

Komentarze (2)

Hanka (2011-12-29 17:07:39)
Ciekawe ciekawe...
tez lubie kosmetyki Flos-Lek Ciekawa jestem tego dekalogu
sylvana (2011-12-22 19:53:56)
Firma mi odpowiada i to bardzo :))
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar