2011-12-19

PLOTKI

Siostrzana siła

Po ślubie stulecia mówiło się, że to Kate i jej siostra Pippa są najlepiej ubranymi kobietami tego roku. W opublikowanym niedawno zestawieniu Vogue’a otrzymały one jednak drugą pozycję w rankingu Najlepiej Ubranych Sióstr.

Kto dostąpił zaszczytu pierwszego miejsca? Amerykańska wersja magazynu przyznała pierwsze miejsce bliźniaczką Olsen. To one w tym roku prezentowały się najlepiej- nie tylko razem ale również osobno.

W dodatku 2011 Best Dressed Special Edition po dwóch pierwszych pozycjach można było dostrzec inne znane siostry, m.in. Knowles. Zainteresowanie rodzeństwem w 2011 roku pojawiło się jednak za sprawą sióstr Middleton.

Mary-Kate i Ashley Olsen okazały się jednak lepsze. Być może to dlatego, że same projektują ubrania i są właścicielkami dwóch dobrze zarabiających marek.

Dodatek został opatrzony okładką z twarzami sióstr. W artykule zamieszonym obok zestawienia autorzy nie mogą wyjść z podziwu nad stylem jaki prezentują Olsenki.

Oczywiście nie brakuje z tego powodu wielu głosów sprzeciwu. Projektanci i specjaliści od mody, którzy dokonali wyboru krytykowani są za zbytnią pobłażliwość. Mary-Kate i Ashley wiele razy miały bowiem na sobie stroje, które trudno było nazwać stylowymi. Redaktor naczelny Vogue’a broni jednak wyboru- siostry prezentowały się źle, ale znacznie częściej błyszczały na czerwonym dywanie. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, że one same dobierają swoje kreacje, nie są stylizowane przez sztab osób dbających o ich wygląd. To jedna z kwestii, którą należy docenić.

Dla sióstr, które wiele razy trafiały na listę Najgorzej Ubranych Gwiazd to wielki zaszczyt. Doceniono nie tylko ich błyskotliwe kreację ale też sukces jaki odniosły w branży modowej.

Autor: Agnieszka Deja

Inne artykuły naszej stażystki: 

6 minut 40 sekund dla własnej twórczości

Ulica na wystawie

Nowości od DecoMorreno

Serce rośnie widząc pomocne dłonie

Dla amatorów fotografii

Chora z niedopieszczenia

Zupa w trzy minuty

Lecznicze właściwości Wit. A

Urodzony sto lat temu

Księżniczka skończyła właśnie 30 lat

Kobieta kobiecie

X Factorowe rewolucje


Najbardziej świąteczny film świata

Nadzieja polskiego kina

Bez panikiKomentarze (5)

QEUqjKQAxGa (2012-02-21 05:45:28)
viheaqcDmtjNw
That's an apt answer to an interesting qeustion
misiax (2012-02-02 12:24:43)
a
Faktycznie dziewczyny mają talent aktorski. Z gazet i plotkarskich portali wiem, ze w ich życiu różne rzeczy się działy, niemniej jednak braku talentu nie można im zarzucić. Szkoda, ze ostatnio tak mało o nich słychać.
kupiska (2012-01-25 11:04:47)
aktorki
jedyny film który podobał mi się to o tej czrownicy w którym obie zagrały...
pscolka (2011-12-20 11:09:01)
:D
Pamiętam, że od dziecka darzyłam siostry olsen wielką sympatią, w szczególności z filmów, w których grały:) A to, że są najlepiej ubrane to nie wątpie, bo styl mają świetny. Drugie miejsce w rankingu też bardzo dobre.
sylvana (2011-12-20 08:43:25)
sympatyczne :)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar