2011-12-11

CIEKAWOSTKI

W luksusowej inwestycji Dune to możliwe

Tagi: morze
Polacy coraz częściej wyjeżdżają na święta. Z roku na rok zwiększa się liczba grudniowych rezerwacji w kurortach. Skąd taki trend? Chcemy wolny czas spędzać aktywnie, a nie siedząc za świątecznym stołem. Boże Narodzenie i Sylwester we własnym apartamencie nie muszą pozostawać w sferze marzeń. W prestiżowym apartamentowcu Dune w Mielnie, właściciele będą mogli spędzać święta patrząc na wzburzone, zimowe morze za oknem.


Wyjazdy krótkoterminowe – na weekendy lub święta stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Aby uniknąć przedświątecznego zgiełku, oderwać się od szału zakupów, tłumów w centrach handlowych, i poczuć prawdziwie spokojną, świąteczną atmosferę Polacy na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra wyjeżdżają do kurortów. Oprócz popularnych zagranicznych miejsc, które przyciągają Polaków mimo kryzysu, także polskie ośrodki prześcigają się
w przygotowaniu specjalnych, świątecznych ofert.

Nie wszyscy chcę jednak wyjeżdżać za granicę. Wiele osób ceni sobie rodzime kurorty i uroki wybrzeża poza sezonem. Świąteczna atmosfera w luksusowym apartamencie z widokiem na Bałtyk to dla wielu osób nie tylko marzenie. Właściciele apartamentów w inwestycji Dune w Mielnie kolejne święta będą mogli spędzić już w takim otoczeniu.
- Zdecydowana większość klientów, którzy kupili apartamenty, podkreśla, że to inwestycja na ich własne potrzeby. Chcą odpoczywać w Mielnie nie tylko latem, ale zaprosić rodzinę czy grono znajomych np. na wspólne święta - potwierdza Cezary Kulesza, kierownik sprzedaży i marketingu w Mielno Holding - Firmus Group.

Apartamentowiec Dune powstaje dosłownie kilka kroków od plaży, żaden budynek w Polsce nie jest obcenie realizowany tak blisko morza. Powstaną tu w większości dwu-, trzy- pokojowe apartamenty o powierzchni ok. 30-54 m kw. Deweloper odda budynek w pełni wykończony. Apartamenty zostaną luksusowo wyposażone, przewidziano m.in. drewniane podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, oraz pełne wyposażenie kuchni, także w sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch. Tak, więc zorganizowanie świątecznego przyjęcia czy sylwestrowego party nie będzie dla właścicieli żadnym problemem.

Najważniejsze są jednak widoki. Z apartamentów roztaczać się będzie panorama Bałtyku. Otoczenie będzie szczególnie niesamowite właśnie zimą, gdy wewnątrz panuje ciepła atmosfera świąt, a przez duże okna podziwiać można groźne, grudniowe morze.  W budynku inwestor zaplanował także całoroczną restaurację, i część SPA & Wellness, gdzie mieszkańcy Dune będą mogli zrelaksować się i poczuć prawdziwe, świąteczne lenistwo. 

Fot. Mielno Holding-  Firmus Group
Świąteczna atmosfera i zimowy Bałtyk za oknem - taki klimat będą mogli poczuć mieszkańcy apartamentowca Dune w Milenie


Komentarze (4)

tomasz (2012-08-08 15:21:23)
marzenia się spelniaja
Nie trzeba koniecznie wyjeżdzać w Święta, można tam się przenieść na stałe. Ludzie coraz częściej uciekają z dużych miast, chcą zaszyć się gdzieś na wsi czy nad morzem...Można też tak jak ja chcę zrobić w przyszłym roku, planuję uciekać z Poznania nad morze co weekend:) Naładuję baterię i mogę wracać i walczyć dalej :)
wodniczka (2011-12-12 22:24:49)
Święta
Oj za żadne skarby nie wyjechałabym z domu na Święta aby je spędzać w kurortach. Ten magiczny świąteczny Bożonarodzeniowy czas uważam powinno się spędzać w domu w rodzinnej atmosferze.
sylvana (2011-12-12 09:09:15)
Ciut zazdroszczę,ale i tak wybieram tradycyjne święta w domku ;)
Taki wyjazd,to po Nowym  Roku,aby porządnie odpocząć 
pscolka (2011-12-11 21:55:49)
WOW
ale widoki, jaki pokój, a apartamentowiec... chciałabym się znleźć w Milenie i to zobaczyć
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar