2011-12-06

Usta

Smakowite, świąteczne czekoladki od JaneIredale

JaneIredale, znany i ceniony na całym świecie producent kosmetyków mineralnych, przedstawia świąteczną, limitowaną kolekcję czterech wyśmienitychczekoladowych błyszczyków Chocoholicks.


Chocoholicksto zestaw czterech, przepysznych czekoladowych błyszczyków do ust o smaku:Blood Orange,Espresso,VeryBerry, Chili Pepper,dedykowanych każdej nowoczesnej kobiecie. Te świąteczne „czekoladki”,zostały zamknięte w kompaktowej, eleganckiej palecie przypominającej luksusowe, świąteczne opakowanie czekolady, które możemy zabrać dosłownie wszędzie.
 
Wytworna paleta Chocoholicks została wzbogacona o elegancki, pozłacany pędzelek do ust RetractableLip, który pozwoli na łatwe a zarazem precyzyjne wykonaniemakijażu. Pędzelek jest wysuwany, dzięki czemu nie musimy się martwić o to,  iż resztki błyszczyka znajdujące się na pędzelku będą pozostawiały nieestetyczne ślady wnaszym gustownym etui.


JaneIredale, prezes i CEOIredaleMineral Cosmetics:

"Nasze pierwsze zestawy błyszczyków chocoholickszostały przyjęte niezwykle entuzjastycznie. Otrzymaliśmywiele pozytywnych opiniiiogromnie się cieszymy z naszej tegorocznej kolekcji. Proces selekcji najnowszych smaków błyszczyków był niezwykle „smaczny”!Zadaliśmy sobie pytanie: Jakie cztery smaki w połączeniu z czekoladą,pobudzą Wasze zmysły?Jesteśmy pewni, żeznaleźliśmycztery nasze gwiazdy : Blood Orange,Espresso, VeryBerryiChiliPepper, którym nie zdołacie się  oprzeć."

Różnorodność barw i smaków znajdujących się w najnowszej paletce chocoholicks sprawa, iż możesz się nią cieszyć zarówno w ciągu dnia jaki i w nocy. Do wyboru otrzymujemy cztery smaki, które poruszą Wasze zmysły:

•    Blood Orange - lśniącapołyskująca miedź o smaku jedwabistej, gorzkiej czekoladyisoczystej pomarańczy
•    Espresso –głęboki ,brązowypołysk o smaku łagodnej mokki
•    VeryBerry– połyskująca jagoda o smaku soczystychowocówleśnych zanurzonych wczekoladzie
•    Chili Pepper– zachwycający czerwony połysk o słodko pikantnej kombinacjiaromatu:gorzkiej czekoladyz egzotyczną przyprawąchili

Ale chocoholicks  to nie tylko niespotykane walory smakowe.Błyszczyki wykazują również właściwości pielęgnujące i nawilżające usta. Zawartości naturalnego olejku miętowego nada naszym ustom wysoki połysk i nawilżenie bez uczucia lepkości, natomiast naturalny aromatu z kakao i wyciąg z owoców sprawią iż chocoholicksdostarcząniewymiernych korzyści aromaterapeutycznych.Błyszczyki chocoholickssą także w pełni naturalne i bezpieczne dla każdego typu skóry, nawet dla osób szczególnie wrażliwych. Nie posiadają parabentów ani pochodnych ropy naftowej.

Cena: 140.00 zł
Dostępne w sprzedaży na stronie www.sklepjaneiredale.pl

 

Komentarze (3)

zelda (2013-11-01 23:56:13)
drogo!
 piękne, ale cena rzeczywiście nie do zaakceptowania.... wazelinka flosleka z czekoladą jest cudna, a kosztuje tylko 7zł, albo chociażby Body Shop, jak już bardzo chcemy drogo zapłacić..
transylwania (2012-02-23 13:46:21)
mhm
140 zł? cena nie do przyjęcia
sylvana (2011-12-07 12:37:45)
czysta rozkosz dla zmysłów :))
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar