2011-12-03

WARTO WIEDZIEĆ

Kobieta kobiecie

Tagi: fotografia
Lidia Popiel to znana polska fotografka i była modelka. Swoimi niebywałymi pracami zachwyca nas na okładkach Zwierciadła, Pani czy Sukcesu. Dodatkowo wykłada na Warszawskiej Szkole Filmowej. Obecnie jej prace można zobaczyć w witrynach Yonelle Zwolińska Beauty Institute, w Warszawie przy ulicy Gen. J. Zajączka 9A. Wystawa nosi nazwę „Uwaga, kobiecość. Uwaga, kobieta.” i składa się ze zdjęć, które artystka zrobiła w ciągu ostatnich dwudziestu lat pracy.

Na fotografiach znalazły się znane aktorki, piosenkarki, kobiety sukcesu i znane osobistości. Na portretach odnajdziemy twarze takich znakomitości jak Krystyna Janda, Aleksandra Woźniak, Ilona Felicjańska, Anna Ibisz, Karolina Korwin-Piotrkowska, Beata Kawka, Natalia Kukulska, Agata Kulesza, Anna Mucha czy Magda Umer.

Wystawa otwarta została 1 grudnia. Warto zwrócić na nią uwagę, głównie ze względu na piękno umieszczone na fotografiach, które prezentują nie tylko śliczne kobiety ale również mistrzowskie spojrzenie artystki na nie. Jedynym zdaniem: Kobiece spojrzenie na kobiety w wydaniu polskim, czyli twarze które znamy w innej niż dotychczas odsłonie.

Autor: Agnieszka Deja

Inne artykuły naszej stażystki:

6 minut 40 sekund dla własnej twórczości

Ulica na wystawie

Nowości od DecoMorreno

Serce rośnie widząc pomocne dłonie

Dla amatorów fotografii

Chora z niedopieszczenia

Zupa w trzy minuty

Lecznicze właściwości Wit. A

Urodzony sto lat temu

Księżniczka skończyła właśnie 30 lat

Komentarze (1)

sylvana (2011-12-04 08:47:59)
z przyjemnością obejrzę :)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar