2011-12-03

Moda ślubna

Pokaz bielizny ślubnej kolejną atrakcją Open Bridal Day

Już ponad 250 osób zarejestrowało się, aby 11 grudnia wziąć udział w pierwszym Open Bridal Day w hotelu Marriott. Kolejną atrakcją, która na nich czeka jest pokaz bielizny ślubnej hiszpańskiej marki TwinLingerie.Firma zaprezentuje obie swoje kolekcje: Felizia i Allegra. Bielizna ślubna zostanie zaprezentowana na wybiegu po każdym wyjściu modelek w sukniach ślubnych, które zaczną się o godzinie 11, 13  oraz 15.

Felizię można rozpoznać po charakterystycznych romantycznych francuskich haftowanych koronkach. Są one uzupełnionepółpołyskową i elastyczną tkaniną, dzięki czemu bielizna doskonale podkreśla sylwetkę i  dopasowuje się do ciała.Allegra to z kolei kolekcja zachowująca urok eleganckiej bielizny w stylu retro, dla kobiet szukających pięknaukrytego w prostocie, bez zbytecznych dodatków.

Weekend organizowany przez sieć Lisa Ferrera będzie okazją do obejrzenia pokazu mody aż 5 marek ślubnych na jednym wybiegu. Ze względu na spodziewaną liczbę gości, 11 grudnia odbędą się 3 pokazy o godzinie 11.00, 13.00 i 15.00. Modelki zaprezentują pełne kolekcje wszystkich marek. Goście będą mogli zobaczyć kilkadziesiątpremierowych sukni, które według projektantów będą królowały na ślubach i weselach w nadchodzącym roku. Zaraz po pokazach przyszłe panny młode będą mogły przymierzyć i poczuć urok wybranych sukni w przygotowanych przymierzalniach. DodatkowoStudio Usług Dekoratorskich Artcom oraz Centrum Dekoracji Ślubny Zakątek przez całą niedzielę będą prezentowali dodatkiślubne polecane młodym parom w przyszłym sezonie.

Wszyscy zainteresowani otrzymaniem zaproszenia na Open Bridal Day proszeni są o rejestrację na stronie: http://openbridalday.pl/pokaz/Open_Bridal_Day_11_-_Zapisz_sie!.php

Oprócz bielizny ślubnej na wybiegu zobaczymy 5 kolekcji sukni:

Kolekcja Demetrios– marka premium charakteryzująca się bogatymi zdobieniami oraz najwyższą jakością materiałów. Można w niej znaleźć szeroką gamę stylów, od subtelnych i romantycznych po ekstrawaganckie i nowoczesne. Jest to jedna z najchętniej wybieranych kolekcji przez polskie panny młode.

Z kolei Cosmobellato kolekcja, w której użyto subtelnych dodatków i zdobień, przez co suknie nabierają wytwornego charakteru. Dzięki temu emanują elegancją i dobrym stylem.

OreaSposato kolekcja dająca ogrom możliwości. Wybór dodatków kolorystycznych jest bardzo szeroki. Linia ta charakteryzuje się prostotą i elegancją. Suknie OreaSposa są dostępne w niższych od przeciętnych cenach, gwarantując przy tym poczucie stylu i smaku.

Colet to włoski styl i elegancja. Tu nie ma miejsca na kompromis – wszystko dopracowane w szczegółach z typowym włoskim smakiem, a przy tym w dostępnych cenach.

Lady Bird to holenderska marka, którą wyróżniają lekkość i wygoda sukni ślubnych. W tej kolekcji dominują suknie podkreślające kobiecą sylwetkę, jak również przykuwające uwagę kobiet poszukujących sukni ”księżniczki”. Lady Bird proponuje także specjalną kolekcję dla panien młodych, które noszą rozmiar XXL.Komentarze (2)

sylvana (2011-12-04 08:58:20)
zawsze powtarzam,że nic tak nie ubiera kobiety jak dobra,markowa bielizna
i perfumy  
pscolka (2011-12-03 20:35:27)
Śliczna bielizna. Dtugi zestawik rewelka! A co tak malutko zdjęć:(
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar