2011-11-30

Pielęgnacja ciała

Jedyna taka okazja na tanie zakupy!

Dziś 30 listopada przyłączamy się do akcji Dzień Darmowej Dostawy! Wszystkim, którzy w tym dniu skorzystają z oferty ciao.pl gwarantujemy bezpłatną wysyłkę, niezależnie od wielkości zamówienia. To doskonała okazja żeby wreszcie zrobić dawno planowane zakupy lub dużo wcześniej, w wygodny sposób wybrać mikołajkowe i świąteczne prezenty!
Akcja Dzień Darmowej Dostawy ma zachęcić Polaków do zakupów przez Internet i postrzegania ich jako wygodnej, bezpiecznej oraz atrakcyjnej cenowo formy zakupów. Klient, który złoży zamówienie właśnie tego dnia, nie ponosi kosztów dostawy towaru. Zasada ta obejmuje wszystkie zamówienia, bez względu na dostępność towaru, wybrany sposób płatności, metodę wysyłki czy wartość zamówienia. Decydując się na zakupy w DDD mamy szansę przekonać się, że e-zakupy są bardzo wygodne, bezpieczne, a zamówienie może być dostarczone w krótkim terminie i w dogodny dla nas sposób.

Ciao.pl już drugi raz przyłącza się do akcji. Specjalnie z myślą o osobach, które nie mają zbyt wiele czasu na przedświąteczne zakupy przygotowaliśmy praktyczne zestawy upominkowe – dostępne TUTAJ (proszę o link, bo nie mamy ich w jednym miejscu wszystkich, a tutaj jest odnośnik do wyników wyszukiwania z wszystkimi http://ciao.pl/pl/product/browse?productName=%C5%9Bwi%C4%85teczny&x=38&y=16). Mamy w swojej ofercie produkty damskie i męskie – na życzenie klienta pakujemy kosmetyki w świąteczne opakowanie prezentowe. Wystarczy zamówić i bezpośrednio od listonosza włożyć pod choinkę!

Oprócz tego oferujemy wam setki doskonałych, przetestowanych przez nas kosmetyków. Jeśli macie problem z wyborem odpowiedniego produktu, nasi eksperci – kosmetyczka i kosmetolog chętnie pomogą wybrać produkty odpowiednie dla naszego typu cery. Pozostaje już tylko zaprosić na jutrzejsze zakupy!

Zapraszamy na zakupy:

www.ciao.pl – drogeria internetowa,
www.menspace.pl – męska drogeria – zrób prezent ukochanemu mężczyźnie,
www.mrcleaner.pl – coś dla panów, czyli sklep z kosmetykami samochodowymi. 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-30 18:35:15)
super!
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar