2011-11-23

WSPIERAMY AKCJE

MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY JUŻ PO RAZ ÓSMY

Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom – podopiecznym Fundacji POLSAT. Jak co roku, by pomagać wystarczy włączyć Telewizję POLSAT 6 grudnia o 18.45, tuż przed Wydarzeniami i obejrzeć specjalnie przygotowany blok reklamowy. W tym roku akcja zostanie poszerzona o widzów telewizji internetowej ipla – Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie można oglądać w aplikacjach ipla na komputer PC, tablety oraz smartfony.
Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację chorych dzieci – podopiecznych Fundacji POLSAT. W tym roku Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie już ósmą okazją do pomocy potrzebującym dzieciom. Pomocnikami Świętego Mikołaja, w którego jak co rok wciela się, wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, będą przedstawiciele różnych zawodów oraz wyjątkowo w tym roku dziennikarze redakcji Wydarzeń: Monika Zalewska, Piotr Czech, Grzegorz Kępka oraz Monika Miller z POLSAT News. Razem namawiać będą do wspólnego oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego - co zwiększy wysokość kwoty, jaką reklamodawcy przekażą Fundacji POLSAT. Świętego Mikołaja w studiach POLSATU powita Jarosław Gugała – szef redakcji Wydarzeń.

Dotychczasowe siedem edycji kampanii Mikołajkowego Bloku Reklamowego przyniosło wsparcie dla podopiecznych Fundacji POLSAT w wysokości prawie 6,5 mln złotych! Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitacje dzieci.

Fundacja POLSAT, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od piętnastu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja POLSAT objęła swoją pomocą 16 859 małych pacjentów i wsparła finansowo 1028 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 167 471 892,23 złotych.

 

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-24 09:53:40)
jak co roku i w tym również będę oglądała :)))
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar