2011-11-21

Desery

Nowości od DecoMorreno

DecoMorreno to jeden z najbardziej znanych w Polsce producentów kakao.  Nie dziwi więc, że na rynku pojawiły się nowości od tej firmy. 

Jedną z nich są napoje czekoladowe Hot Chocolate Drink: Dark Taste i Brandy Taste z płatkami belgijskiej czekolady. Warto zwrócić na nie uwagę, tym bardziej pod kątem nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Kupując sypkie kakao tej firmy radzę spróbować też napoi, poczęstować rodzinę, udekorować bitą śmietaną i sprawić frajdę najmłodszym. Dla starszych zdecydowanie ciekawszy będzie drugi smak zaproponowany przez DecoMorreno o posmaku brandy.

Dla osłody życia mamy też drugą propozycję firmy, którą są owoce w czekoladzie. Wybór w tej kategorii jest dwukrotnie większy niż w poprzedniej. Możemy wybrać spośród skórki pomarańczowej, agrestu, czarnej porzeczki oraz wiśni. Zaskakujące są szczególnie dwa pierwsze połączenia smakowe, które niecodziennie spotykane są na Polskim rynku.

Firma DecoMorreno kusi smakoszy czekolady i spełnia marzenia łasuchów w najlepszym czasie w ciągu roku- podczas jesiennej chandry, nadchodzących Świąt i mroźnej zimy. Strzał w dziesiątkę!

Autor: Agnieszka Deja

Inne artykuły naszej stażystki:

6 minut 40 sekund dla własnej twórczości

Ulica na wystawie

Komentarze (2)

DeLuca (2011-11-23 10:51:06)
Mniam!
Brzmi smacznie ;)
sylvana (2011-11-22 09:13:53)
skuszę się na odrobinkę chociaż nie powinnam ;)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar