Diky

2011-11-06

DEKORACJA WNĘTRZ

Nowa linia akcesoriów domowych

Tagi: dekoracje
Przyjemny zapach w domu: świeży, elegancki lub korzenny, nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia czy na specjalne okazje – coraz więcej ludzi z entuzjazmem podchodzi do zapa-chów pokojowych, które tworzą w pomieszczeniu przyjazną atmosferę. Dotychczas więk-szość producentów tego typu wyrobów skupiała się przede wszystkim na samym zapachu, przywiązując dużo mniejszą wagę do pojemniczka, z których te aromaty się wydobywają. Tak naprawdę wszystkie pojemniki na zapachy dostępne na rynku są do siebie wizualnie po-dobne.

 
Villeroy & Boch zamierza zmienić ten stan rzeczy i zamienia zapachy do pomieszczeń w przedmioty dekoracyjne. W tym celu wybrane zapachy zyskały niezwykle atrakcyjne pojem-niki zrobione z porcelany, których design jest idealnie dopasowany do określonych aromatów. Zestawy trzech zapachów, opracowanych specjalnie dla Villeroy & Boch przez wiodące fran-cuskie perfumerie, w eleganckich opakowaniach prezentowych, są dostępne w dwóch wer-sjach: zestaw zapachów w spray’u z atomizerem w ceramicznym pojemniku oraz zestaw pa-tyczków zapachowych w komplecie z wazonem na zapachy, porcelanowym wieczkiem i drewnianymi patyczkami zapachowymi.  

Matin au Jardin – wiosenny poranek w ogrodzie

Matin au Jadin to świeży zapach składający się z zielonych aromatów, takich jak trawa, cytru-sy, lilia i galbanum. Ta unikatowa mieszanka zapachowa kojarzy się z otwartym oknem w wiosenny poranek, nadaje pomieszczeniu dyskretnego i długotrwałego powiewu świeżości. Kształt dopasowanych do zapachów ceramicznych elementów jest zainspirowany tradycją Villeroy & Boch. Ozdobiony motywami liści, współczesny folklorystyczny dekor podkreśla zielony kolor i nadaje każdemu wystrojowi w stylu country świeżego, a jednocześnie wyrafi-nowanego charakteru.   

Urban Oasis - oaza harmonii w mieście

Dla zapachu Urban Oasis wybrano prostą, dystyngowaną, współczesną formę – formę, która idealnie pasuje do nowoczesnych wystrojów wnętrz. Dekor przywołuje na myśl harmonijny świat roślinny odzwierciedlony we współczesnej, niebiesko-szarej palecie barw. Zapach Urban Oasis jest zainspirowany miejskim stylem życia: wielu aktywnych ludzi uwielbia pulsują-cy rytm dużych miast, ale jednocześnie pragnie odrobiny wyciszenia we własnym domu, pra-gnie czuć naturalny spokój.  Zapach Urban Oasis jest odpowiednio rozbudowany: świeże zapachy cytrusów, pikantnej papryki i żywicy mieszają się z lawendą i paczulą, tworząc uni-kalną kompozycję zapachową, o bardzo współczesnym i eleganckim wydźwięku.  

1001 Épices – 1001 przypraw Orientu

Zapach 1001 Épices przenosi duszę do świata Orientu. Klasyczna forma i ozdobne dekory elementów ceramicznych, znajdujących się w tej linii, przedstawiają tradycyjny rys Villeroy & Boch. Jednocześnie nadają indywidualnie zaprojektowanym pomieszczeniom subtelnego i egzotycznego wyrazu. Zapach do wnętrz 1001 Epices – lekki, pikantny i bardzo elegancki – jest zainspirowany podróżami wzdłuż Jedwabnego Szlaku. Unikatowa kompozycja łączy w sobie takie przyprawy jak: papryka, gałka muszkatołowa  i kardamon, z wyraźną nutą cyna-monu,  do tego kompozycja ukoronowana jest zapachem białych kwiatów i aromatem lasu. Dzięki temu połączeniu, zapach 1001 Épices jest wolny od ciężkich i słodkich nut, dostarcza trwałą świeżość o egzotycznym charakterze.

Miłośnicy domowych zapachów wysokiej jakości, dla których zwykłe pojemniki na zapachy nie są wystarczającą oryginalne – i którzy są otwarci na nowe trendy w tej dziedzinie – będą zachwyceni nowymi liniami zapachowymi do wnętrz Villeroy & Boch. Produkty te doskonale sprawdzą się również jako elegancki, innowacyjny prezent.

Informacja o produktach:

•    Porcelana Premium
•    Dekorowane z użyciem techniki litograficznej
•    Wysokiej jakości zapachy wykonane z naturalnych olejków eterycznych
•    Opakowania prezentowe

Ceny produktów:

Zestaw – spray:
Wymienny wkład w spray’u oraz eleganckie, oryginalne porcelanowe etui, do wyporu trze wersje zapachowe i dekoracyjne, Kolekcja Deco Home Fragrance – Villeroy & Boch, cena ok. 245 zł

Zestaw – olejek:
Wymienny wkład z olejkiem zapachowym, drewniane patyczki oraz eleganckie, oryginalne porcelanowe etui, do wyboru trzy wersje zapachowe i dekoracyjne, Kolekcja Deco Home Fragrance – Villeroy & Boch, cena ok. 245 zł

Wkład buteleczka (wszytkie zapachy)– cena ok. 49 zł
Wkład spray butelczeka (wszystkie zapachy) – cena ok. 125 zł


Komentarze (1)

sylvana (2011-11-20 15:52:42)
podaruję przyjaciółce
 gdy pójdę z wizytą
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar