2011-11-04

DEKORACJA WNĘTRZ

W dyniowym kolorze Greno

Przyszła jesień. Jeszcze dni kilka i zanurzymy się w szarych strugach deszczu, stalowo zimne chmury będą pokrywać niebo a depresja wpełznie do naszych dusz... brrr...  Żegnaj nadziejo na ciepłe dni.


Ale co to? Widzę jakiś promyk, jakiś energetyczny blask wtacza się powoli … ach to DYNIA, jesienny duch słońca. Dynia, która zamknęła w sobie ciepło, kolor i aromat letniego popołudnia.

Cudownie byłoby przynieść ją z targu i patrzeć przez zimę na jej jarzącą się barwę. Ale już przychodzi chętka na pump kin pie albo cudowną konfiturę i … dynia znika w naszych brzuszkach.

Jednak fajnie by było gdyby dyniowy kolor, całą mroczną zimę rozgrzewał nasze domy.

W kuchni – zawieśmy  wesołe ściereczki „SMAKI ŚWIATA” zdobne w czajniczki, papryczki, filiżanki i pomidorki...

Łazienka uśmiechnie się do nas promiennymi, dyniowymi ręcznikami z kolekcji PEPE i ELZA, czasem zabłyśnie diamentową kroplą rosy „swarowskiego”...
 
W szczególnie szary dzień otuli puchatym, pogodnym  PERFECTEM albo delikatnym SOFTEM z domieszką bambusowych włókien.

W chłodne, popołudnia, gdy mamy w końcu moment na przeczytanie czekającej na nas książki, czy obejrzenie ostatniego oscarowego filmu, owiniemy się w mięciutki i ciepły WYTWORNY koc, w którym też mieszkają dyniowe odcienie.

A wieczorem, gdy przyjdzie czas na sen, cóż bardziej nas rozgrzeje od cieplutkiej pełnej wigoru pościeli  HAPPY DAY

w barwach dojrzałej dyni… no chyba, ze nasze łóżko okryje energetyczna jak las tropikalny ZŁOCISTA SYMFONIA . Dla szczególnie pesymistycznie nastawionych domowników akumulatorem energii zostaną na całą zimę  KASZUBSKIE NASTURCJE - pościel z jerseyu. Dodadzą one ciepła i ożywią wszystkie sny, bo nic tak radośnie nie nastraja do życia jak radosne barwy od GRENO.

Czekamy na was w salonach Mituu i Bielbaw Home.


UWAGA:

Już wkrótce konkurs, w którym będzie można wygrać tak piękne rzeczy, jak te, które możecie zobaczyć w galerii zdjęć.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2011-11-07 09:41:26)
łóżko nie tylko do spania ;)))
aż nie chce się wstać z łóżka
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar