Diky

2011-10-11

DEKORACJA WNĘTRZ

Postaw na dobrą firmę VASCO

Firma VASCO istnieje na rynku od ponad 15 lat, więc jest sprawdzona. Wiąże się z tym duże doświadczenie, które pomogło jej w stworzeniu bogatej i atrakcyjnej oferty pod względem kolorystycznym i asortymentowym. Jest ona na tyle szeroka, że każdy wybierze rodzaj i kolor, odpowiedni do swojego wnętrza i upodobań.
Firma jest pierwszym i jedynym w Polsce producentem drzwi laminowanych wykonanych bez łączenia na przyldze. Mają one solidną konstrukcję i dobrą wytrzymałość na drobne uszkodzenia i zarysowania. Swój niepowtarzalny wygląd, kolor i strukturę zawdzięczają użyciu nowatorskiej technologii. Pozwala ona na takie wykończenie drzwi, dzięki któremu zyskujemy świetny efekt wizualny i praktyczny.

Cechuje je między innymi estetyczne wykonanie zaokrągleń w skrzydłach, pokazanie szczeliny wentylacyjnej oraz bardzo dobry i sprawny sposób łączenia nadproża z belkami pionowymi ościeżnicy.

Elementy konstrukcji składane są z prawdziwego drewna. Dzięki temu nawiązują w podświadomości do sprawdzonych i wytrzymałych drzwi z przeszłości. Można również podkreślić naturalne odwzorowanie imitacji drewna na poszczególnych foliach. Drewno zawsze będzie cenione, mimo stosowania coraz to nowszych zamienników.
    
Godnymi uwagi cechami drzwi firmy VASCO jest: wentylacja, fakt, iż są to drzwi pełne (tzn. bez „plastra miodu”), systemy przesuwne, łatwe w montażu ościeżnice. Należy również podkreślić, iż drzwi te mają bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny oraz nowoczesny design. Cechuje je solidne wykonanie, długa żywotność oraz bardzo szeroka gama wzorów i bogata kolorystyka.

    
Zaletą tych drzwi jest fakt, iż istnieje możliwość komponowania wypełnień (szyb) w dowolnym układzie, według własnych upodobań. Ceniona jest też wytrzymałość i struktura wysokiej jakości laminatów oraz folii Aveiro, jak również jakość wykończenia detali. Na podkreślenie zasługuje też kompletność - tzn. możliwość nabycia wyrobów wykończonych dokładnie tym samym materiałem ( skrzydła rozwieralne, skrzydła przesuwne, dostawki oraz ościeżnice.
    
Dla pracowników firmy VASCO jakość jest jedną z najważniejszych cech produktu. Dlatego też starają się oni, aby klient był zadowolony. Obiecują tylko to, co na pewno mogą dostarczyć, a następnie starają się wyprodukować drzwi/ościeżnice lepiej niż obiecali.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar