Diky

2011-09-27

Nowinki

Trendy nadchodzącego sezonu Jesień Zima 2011/2012

Sezon jesienno-zimowy będzie również kolorowy. Chociaż barwy kojarzyć się będą bardziej z jesiennymi liśćmi w kolekcji Wólczanki pojawi się dużo ciemnych brązów, granatów i czerwieni.


Podstawę kolekcji koszul biznesowych, które proponuje Wólczanka i Lambert stanowi oczywiście kolor biały. Ale nawet tutaj mamy całą gamę interesujących wzorów takich jak paski i żakardy. Mocnym akcentem jest kolor niebieski, od zakurzonego błękitu aż po granat, który świetnie wygląda w połączeniu z ciągle modnym fioletem.
Akcentem, który ociepla zimową paletę jest kolor czerwony oraz wyrafinowany  i przytulny bordo, występujący w jednolitych strukturach jak i w charakterystycznych kratach.

Ważnym kolorem zimowej kolekcji jest też brąz. Pojawia się w interesujących kratach w połączeniu z granatem, beżem, ale również w mięsistych strukturalnych jednolitych tkaninach.

W sezonie jasień- zima 2011 pojawią się również koszule przeznaczone na szczególną okazję. Mamy tu połyskliwe tkaniny w drobne wzory jak również żakardowe kwiaty, wykonane ze szlachetnej mieszanki wysokiej jakości bawełny z wiskozą, która oprócz połysku nadaje koszuli niepowtarzalnej miękkości.

Uzupełnieniem koszul jest bardzo szeroka kolekcja krawatów. Charakterystycznym jej elementem w tym sezonie są wzory kwiatowe, które pasują w zasadzie do każdego wzoru koszuli, niezależnie czy jest to kratka, paski czy struktura. Dopełnieniem kolekcji jest również dzianina. Jednokolorowe V neck’i ze szlachetnej mieszanki wełny i kaszmiru, swetry z kontrastowymi wykończeniami oraz w nieśmiertelne romby.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar