2007-10-16

Kolekcje ubrań

STYL I SZYK WEDŁUG QUELLE

Trend
To tematy, które zachwyciły naszych stylistów na wielkich pokazach mody i branżowych targach. Zainspirowani najnowszymi trendami stworzyli oni dwie sesje: jedna poświęcona klasycznej bieli i czerni w niebanalnej formie, a druga ukazuje jak podkreślić efekt glamour.

Modern
…to linia uniwersalnej, eleganckiej odzieży idealnej do pracy. Quelle proponuje zerwanie z bezkształtnym uniformem, na rzecz kobiecych garsonek i subtelnej biżuterii. Dzięki stonowanym kolorom i stylowym fasonom łatwo podkreślić kobiecy pełny pasji profesjonalizm. Klasycznemu krojowi można dodać ekstrawagancji poprzez takie dodatki jak biżuteria czy torebka. Projektanci Quelle przekonują, że mundurek do pracy nie musi być nudny!

Casual
To kolekcja ubrań na nieformalne spotkania po pracy czy weekendowe wypady z przyjaciółmi. Linia ta to synonim mody kobiecej i stylowej idealnej na nieformalne spotkania. Siłą tej kolekcji są kontrasty: zwiewna spódnica z falban z zamszowym sportowym żakietem to idealny przykład tej linii.

Kolory
Stonowane róże w parze z szarością, czekoladowe brązy i ognista czerwień, granat i złote dodatki to impresja kolorów na jesienne dni.

Katalog Quelle Twoja Moda Szyk i Styl to blisko 100 propozycji, dzięki którym kobieta może poczuć się wykwintnie w każdej sytuacji. Z nowego katalogu można zamawiać do 31.01.2008 roku.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar