2007-10-14

Nowinki

NATALIA KUKULSKA TWARZĄ BATY

Firma postawiła na gwiazdy...
Po raz pierwszy w Polsce Bata postawiła na promowanie swojego wizerunku przy współpracy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Nie bez powodu wybrano właśnie Natalię. Bata od lat wspiera muzyków na całym świecie i chce być postrzegana jako ambasador artystów, między innymi w Polsce.

Szoroko dostępna...
Dzięki coraz większej liczbie sklepów w całym kraju, dostęp do produktów Baty jest ułatwiony. Każdego miesiąca otwierane są nowe salony, jednym z pierwszych był ten przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. „Pamiętam jak wiele lat temu pierwszy raz weszłam do sklepu Baty na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Ten butik zrobił na mnie wrażenie. Wyróżniał się bardzo dużym wyborem, ciekawym designem i wydawał mi się niezwykle ekskluzywny. Dziś Bata jest bardziej dostępna i finansowo i ilościowo. Teraz tylko muszę zainwestować w nową szafę!” – mówi Natalia.

Nowocześnie...
Natalię Kukulską zobaczymy na plakatach reklamowych, billboardach oraz materiałach promocyjnych marki. Zdjęcia na sezon jesień – zima 2007/08 są bardzo nowoczesne i ciekawe kolorystycznie, prezentują najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Sesja zdjęciowa odbyła się w Pradze, trwała tydzień i była podzielona na dwie części. Część nocną zdjęć, wykonano w jednym z najmodniejszych klubów stolicy Czech – DUPLEXIE. Natomiast zdjęcia do kampanii outdoorowej wykonano w atelier Funny Flash Studio.

Świetnie czuje się w tej roli...
Sama artystka przyznaje, że w roli ambasadorki marki Bata czuje się świetnie. „Ostatnio polubiłam chodzić na płaskim obcasie, buty - baleriny. Lubię kozaki, ciekawe szpilki... Wygoda i ciekawy design to dla mnie idealne połączenie. Takich butów szukam. Wypatrzyłam już wiele takich w Bacie.”

Nowa kolekcja...
Nowa kolekcja Baty jesień – zima 2007/08 sygnowana twarzą Natalii, trafiła do sklepów w połowie sierpnia. Natalia jest pierwszą gwiazdą współpracującą z Batą na rynku Polskim. Jednak nie pierwszą w Europie. W Czechach, Batę promuje znana para aktorska - Linda Rybova i Tomas Krejcir, natomiast na Słowacji miss kraju - Veronika Husárová.

INFORMACJE O MARCE BATA:
 Firma założona w 1894 roku w Zlinie na Morawach, przez Tomasza Batę
 Po długiej przerwie powróciła na Polski rynek w 1992 roku
 Posiada 4600 placówek na świecie, w tym 32 w Polsce
 Siedziba Bata Poland Sp. z o.o. mieści się w Warszawie przy ulicy Królewskiej 16, 00-103 Warszawa
www.bata.pl


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar