2011-09-18

Kolekcje ubrań

Kolekcja BOUTIQUE by Simple Creative Products

“You have to be born a sex symbol. You don't become one. If you're born with it, you'll have it even when you're 100 years old.” (Sophia Loren). Taki cytat jako motto swojej najnowszej kolekcji  BOUTIQUE by SIMPLE CREATIVE PRODUCTS wybrała projektantka Lidia Kalita.Co znajdziemy w kolekcji ?
Czerwień, bo jest seksowna, czerń, bo jest tajemnicza, cekiny, bo podkreślają kobiece  kształty, klasykę, bo jest intrygująca.

Proste, ale niezwykle kobiece sukienki, eleganckie bluzki i ołówkowe spódnice za kolano. Całość uzupełniają torebki z lakierowanej skóry. Maleńka torebka przypominająca stare etui na aparat fotograficzny z dużym zapięciem, które pełni rolę niebanalnej ozdoby oraz wieczorowa torebka na łańcuszku z metalowymi rączkami – podkreślającymi jej geometryczny kształt. W kolekcji można znaleźć także buty - czółenka i botki wykończone futrem oraz kozaki na wysokich obcasach z lakierowanej czarnej skóry.

Limitowana kolekcja wieczorowa BOUTIQUE pojawi się w sklepach na początku października, wprowadzeniu kolekcji będą towarzyszyły spotkania z Klientkami Simple Club.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar