Diky

2011-09-06

Kolekcje ubrań

Moodo. Jesień – Zima 2011/12

Projektanci Moodo na seson Jesień-Zima 2011/12 proponują 4 linie: Neo Natural, Time To Explore, Think Classic, Moodo Play.


 
Pierwsza z linii najnowszej kolekcji Moodo to NEO NATURAL – definiują ją kolory: odcienie ziemi, camele, brązy, zielenie. Charakterystyczne są wzory i nadruki odwołujące się do natury, stąd wiele motywów kwiatowych. Dominują naturalne tkaniny; obszerne, niekrępujące ruchów fasony. Znajdziemy tu m.in. sporo wygodnych spodni w odcieniach beżowych, brązowych i zielonych.

Kolejną linią jest TIME TO EXPLORE z dużym wyborem kolorowych i klasycznych jeansów, legginsów, krótkich kurtek, bluz, polarów oraz bluzek z nadrukami. Typowe dla tej linii zestawy to: koszula w kratę z leginsami lub kolorowymi jeansami. Do tego obowiązkowe dodatki, np. futrzana czapka pilotka. Na pierwsze jesienne dni Moodo proponuje swetry bez rękawów w połączeniu z koszulą.

THINK CLASSIC – to najbardziej dziewczęca linia w całej kolekcji Moodo – klasyczne, ponadczasowe kroje. Znajdziemy tu wiele kobiecych fasonów i dodatków idealnych na wiele okazji: od romantycznej randki po formalne spotkanie, czy np. egzamin w szkole. W kolorystyce dominują „spokojne” , uniwersalne barwy i ponadczasowe zestawienia: czerwień, czerń, biel, granat. Charakterystyczne dla tej linii są cardigany, wąskie spódnice, spodnie tkaninowe typu chinos, koszule oraz płaszcze.

Każda z nas lubi zawsze pięknie wyglądać. Moodo wie o tym i dlatego przygotowało linię MOODO PLAY. Dzięki temu mamy gwarancję świetnego wyglądu nawet podczas ćwiczeń na siłowi, joggingu czy spaceru z psem. Bluzy, spodnie dresowe, legginsy – w najmodniejszych fasonach i kolorystyce.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

uWpzVgUajtrghNev (2012-05-01 05:57:37)
Tanja
I told my kids we'd play after I found what I neeedd. Damnit.
uWpzVgUajtrghNev (2012-05-01 05:56:55)
Tanja
I told my kids we'd play after I found what I neeedd. Damnit.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar