2007-10-20

Kolekcje ubrań

MĘSKA KOLEKCJA FIRMY HENEDERSON

Tagi: motor
Rozpoczęła działalność w 1998 roku i od tego czasu systematycznie rozszerza swoją ofertę. W kolekcji męskiej są w stałej sprzedaży zupełnie wyjątkowe, wyrastające z pasji kolekcje męskiej bielizny, które obejmują dwie linie: Basic i Premium.


Każda z tych linii ma swój niepowtarzalny wyraz. Charakter bielizny projektanci firmy kształtują poprzez dobieranie ciekawych wzorów, niespotykanych fasonów i stosowanie wygodnych dzianin. Korzystają również z doświadczenia innych, oferując klientom produkty zgodne z najnowszymi trendami europejskimi.


W tym sezonie marka Henderson proponuje bieliznę nieskomplikowaną w noszeniu, łatwą w pielęgnacji i przede wszystkim modną. Szczególnie akcentowane są wygoda, komfort, przyjemność płynąca z noszenia przyjaznych skórze materiałów. Bielizna z najnowszej kolekcji skierowana jest do aktywnych, skoncentrowanych na zdrowiu i uprawianiu sportów mężczyzn, którzy docenią nowoczesność i wysoką jakość bielizny oraz jej przystępną cenę w stosunku do jakości.


Całą kolekcję wykonano z najwyższej jakości bawełny w mieszankach z elastanem, co potwierdza, że kluczowe pozostają prostota i aktywność. Tajemnica sukcesu firmy Henderson jest prosta: firma skupia sie na przyjemności płynącej z noszenia bielizny, która staje się drugą skórą każdego kto ja nosi.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar